Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Atrapa kominka

 

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 96 cm
Głębokość: 32 cm
Wysokość: 87 cm
Portal jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.  Możliwość wykonania portalu kominkowego na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Biała atrapa kominka zdobywa coraz większą popularność. Trend ten narodził się przy okazji powstania obudowy do kominków elektrycznych. Z uwagi na właściwości kominka elektrycznego, jego obudowa jest mobilna i może być wykończona elementami drewnianymi. Obudowa do kominka szybko zyskała uznanie jako samodzielny mebel, funkcjonujący po nazwą atrapa kominka. Obudowy do kominka bez wkładu są również nazywane portalem kominkowym.


Portale kominkowe to nowy pomysł na dekorację salonu czy sypialni. Pusta rama kominka daje niespotykane dotąd możliwości aranżacyjne. Atrapa kominka udostępnia kilka miejsc na ekspozycję: blat portalu, wnękę oraz samodzielnie rozmieszczone haczyki, dzięki którym można powiesić ozdoby. Dodatkowo mamy do dyspozycji ścianę, na tle której jest postawiona obudowa na kominek.


Najczęściej portal kominkowy jest ozdabiany naturalnymi materiałami: kwiatami, ozdobnymi kamieniami, kawałkami drewna z dekoracyjną korą. Klasycznąstylizacją jest atrapa kominka ze świecami oraz portal kominkowy z wieńcem świątecznym.


Nasz portal kominkowy jest modyfikowalny wyglądem. Poza korektą wymiarów, możemy dodać dodatkowe elementy zdobiące ramę do kominka oraz zmienić jej kolor.

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...