Wczytuję dane...
Model: biała konsola
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Projekt wnętrza oraz zdjęcie zrealizowane przez biuro projektowe: SHOKO.DESIGN, cały projekt do obejrzenia:

www.shokodesign.com/100-organic.html

Konsola do przedpokoju

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 120 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 85 cm

Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.

 


Piękna biała konsola Mari to mebel w stylu skandynawskim wyróżniający się prostym, ale szlachetnym wyglądem. Jest to najczęściej kupowana konsola do przedpokoju z naszej oferty.

 

Biała konsola od frontu przykuwa uwagę szeroką szufladą z uchwytami muszlowymi. Pięknie frezowany blat stanowy okazałą ramę dla szuflady.

 

Najczęściej spotykane konsole do przedpokoju mają tylko jedną półkę. Mari pomieściła dwie półki. Symetrycznie ułożone, pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca oraz dodatkowo wyeksponowanie elementów dekoracyjnych lub ułożenie książek dla gości.

 

Najbardziej lubianym motywem w naszej konsoli to boki mebla, zbudowane z charakterystycznych krzyżaków. Pozostawienie boków konsoli bez ich wypełnienia obniżyłoby dekoracyjność mebla. Konsola z krzyżakami widziana z boku jest stylowa i optycznie lekka, dlatego jest chętnie wstawiana do przedpokoju bez towarzystwa innych mebli.

 

Poza przedpokojem, biała konsola Mari jest dostawiana do pleców sofy jako stolik kawowy lub miejsce na książki i schowek wędrujące po salonie akcesoria do sprzętu RTV.

 

Wymiary konsoli są modyfikowalne: bryła mebla jest wdzięczna do przeróbek. W oparciu o pierwotny projekt może powstać mała konsola do przedpokoju, która będzie prezentować się równie stylowo co jej oryginalna wersja. Zmianie podlegają również uchwyty szuflady oraz sam kolor konsoli.

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...