Wczytuję dane...
Model: Kredens do jadalni
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Kredens do jadalni Malis

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 140 cm
Głębokość: 49 cm
Wysokość: 209 cm
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.Imponujący, duży szary kredens do jadalni w stylu angielskim, inspirowany dawnymi kuchniami w arystokratycznych posiadłościach. W przeciwieństwie do obecnych trendów, w których największą popularnością cieszy się kredens z witryną, Malis ma otwarte półki. Zmiana ta tworzy wokół kredensu domowy nastrój oraz czyni z niego mebel codziennego użytku.


Nasz angielski kredens największą powierzchnię ma przeznaczoną na półki, na których najczęściej są eksponowane kamionkowe naczynia, kubki z porcelitu oraz codzienna zastawa. Elementem dekoracyjnym półek są podłużnie frezowane plecy, które imitują wyglądem deski.


Blat kredensu jest wykonany z litego, dębowego drewna. Jego kolor oraz wykończenie jest w ciepłym kolorze.


Dolna część kredensu to strefa przechowywania. Składają się na nią dwie szuflady z uchwytem muszlowym oraz dwie szafki z uchwytami gałkowymi. Aby przedłużyć trwałość kredensu i zmniejszyć ryzyko uszkodzenia frontów, w szufladach zamontowano prowadnice na pełen wysuw, a w szafkach zawiasy z cichym dotykiem. Koniec z zacinającymi się szufladami oraz trzaskającymi drzwiczkami.


Uzupełnieniem stylu angielskiego kredensu jest ozdobnie wycięty dolny cokół.

Istnieje możliwość modyfikacji kredensu w zakresie jego wymiarów, wybarwienia blatu, uchwytów szuflad, szafek, frezowań frontów czy samego koloru mebla.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl