Wczytuję dane...
Dostawa mebli kupowanych przez internet


meble kupowane przez internet

bezpieczna dostawa w meblarnia.com.plI opcja

Transport zbiorczy samochodem firmowym – najczęściej wybierana opcja, pewna i bezpieczna: 150zł

Dostawa mebli przez internet


- transport nie obejmuje wnoszenia mebli,

- bezpieczeństwo przesyłki,
- stały koszt dostawy, niezależnie od ilości kupowanych mebli.


II opcja

Transport indywidualny samochodem firmowym - 1000zł

Dostawa mebli przez internet


Transport indywidualny różni się od transportu zbiorowego tym, iż godzina oraz dzień dostawy dostosowywane są do indywidualnej potrzeby klienta. 
Etapy dostawy:

1. Uprzedzamy o dostawie

Dostawa mebli przez internet

Przynajmniej jeden dzień przed dostawą – kiedy zamówienie jest już gotowe, a trasa wstępnie zaplanowana, kontaktujemy się z klientem w celu poinformowaniu o zamiarze dostarczenia mebla. W przypadku odmowy odbioru ustalany jest inny termin dostawy.


2. Dzień dostawy

Dostawa mebli przez internet
Tylko kierowca, w oparciu o warunki panujące na drodze, jest w stanie określić o której godzinie będzie dostawa. W trosce o komfort klientów kierowcy dzwonią godzinę lub dwie przed przyjazdem do klienta. Jeżeli klient potrzebuje więcej czasu, aby np. dojechać z pracy lub zorganizować osoby do wnoszenia, musi taki ten fakt uprzednio zgłosić przynajmniej jeden dzień przed dostawą.

 


Realizacja dostaw:


Przesyłki dostarczane są według wcześniej ustalonego harmonogramu, który tworzony jest na podstawie list wysyłkowych i najczęściej obejmuje wielokilometrowe trasy na terenie całej Polski. W związku z tym nie mamy możliwości dostosowywania godziny oraz daty dostawy do indywidualnych oczekiwań poszczególnych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów wykazujemy zrozumienie w przypadku gdy klient nie może w danym terminie odebrać mebli. W przypadku odmowy proponujemy przełożenie dostawy na kolejną trasę w danym kierunku.

 

Wnoszenie mebli

wnoszenie mebli
Kierowcy nie wnoszą mebli do mieszkania. Dostawę realizuje jeden kierowca. Ze względu na duże gabaryty i znaczącą wagę oferowanych przez nas produktów wysyłanych w całości – na kliencie ciąży obowiązek zapewnienia odpowiedniej liczby osób potrzebnych do ściągnięcia mebli z samochodu oraz wniesienia do mieszkania. Mamy nadzieję, że niska cena i duża elastyczność w produkcji mebli rekompensuje naszym klientom konieczność dostosowania się do warunków transportu zbiorowego.

 

W trosce o potrzeby klientów, którzy nie są w stanie dostosować się do warunków transportu zbiorowego, oferujemy opcje transportu indywidualnego.