Wczytuję dane...

Portal kominkowy

Portal kominkowy

Stylowy portal kominka, która ogrzewa wnętrze nie ciepłem ognia, a dekoracjami. Wykonana z najwyższą dbałością o detale rama do kominka to idealne miejsce do sezonowo zmieniającej się ekspozycji z wykorzystaniem kwiatów, ceramiki, kamieni, a w okresie świątecznym – ozdób choinkowych. Pusty portal kominkowy jest optycznie lżejszy od komody i bardziej funkcjonalny niż półka. Konstrukcja atrapy kominka udostępnia kilka miejsc do ekspozycji, na różnych poziomach: górny cokół, którzy tworzy blat, wnękę, w której zwyczajowo jest umieszczany kominek elektryczny, oraz zamontowane samodzielnie haczyki, na których można zawiesić dodatkowe ozdoby. Całość, wraz ze ścianą na tle której stoi rama, daje nowe możliwości aranżacyjne, których próżno szukać w typowych meblach.

Gdzie umieścić atrapę portalu kominkowego?


Najczęściej atrapa kominka jest wstawiana do salonu, na osobnej ścianie, aby podkreślić dekoracyjny charakter mebla. Ciekawym miejscem na portal kominkowy jest jadalnia oraz sypialnia w której tworzy ciepły, domowy nastrój. Dobrze odnajduje się imitacja kominka w holu – stanowi on reprezentacyjny mebel powitalny dla gości. Ciekawe  aranżacje ramy do kominka uwzględniają m.in. zawieszenie nad portalem lustra w bogato zdobionej ramie. W minimalistycznych dekoracjach imitacja kominka jest zestawiona z grafikami oprawionymi w antyramę, postawionymi na blacie portalu.
W naszym sklepie jest dostępny nie tylko biały portal kominkowy. Oferujemy wykonanie portalu na wymiar, z dodatkowymi elementami ozdobnymi, oraz w dowolnym kolorze. Dodatkowo istnieje możliwość, aby rama do kominka miała blat z naturalnego, litego drewna dębowego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów