loadingimg

Wczytuję dane...
Rabaty

Jak otrzymać rabat na zakupy?


Warunki ogólne

Pierwsze zakupy w meblarnia.com.pl


Klient, który jest fanem profilu na Facebook www.facebook.com/meblarniaComPL/ lub dodał do obserwowanych profil sklepu na Instagramie www.instagram.com/meblarnia.com.pl/, otrzymuje 100 zł rabatu na pierwsze zakupy w sklepie, jeśli wartość zakupu wyniesie minimum 1000 zł (nie wliczając w to kosztów przesyłki). O chęci skorzystania z rabatu należy poinformować obsługę sklepu w momencie składania zamówienia.Drugie i kolejne zakupy w meblarnia.com.pl
Klient może mieć przyznany rabat uznaniowy.Szczegóły promocji


Pierwsze zakupy w meblarnia.com.pl
Rabat jest skierowany do osób, które są fanami profilu www.facebook.com/meblarniaComPL/ lub/oraz dodali do obserwowanych profil www.instagram.com/meblarnia.com.pl/. Rabat jest udzielany jednorazowo przy wartości zamówienia min. 1000 zł (bez kosztów wysyłki), na podstawie dodanej uwagi do zamówienia: „rabat Facebook” i/lub „ rabat Instagram”, oraz koniecznie podania pełnej nazwy swojego profilu, również ze znakami specjalnymi. Sklep weryfikuje tę informację poprzez sprawdzenie obecności nazwy profilu Klienta wśród fanów strony www.facebook.com/meblarniaComPL/ lub obserwujących www.instagram.com/meblarnia.com.pl/. Weryfikacja jest niemożlowa  jeśli nazwa profilu jest pseudonimem, jest skrótem imienia, nazwiska lub ich kombinacją. Drugą możliwością weryfikacji jest przesłanie wiadomości z konta społecznościowego Klienta na konto społecznościowe Meblarni numeru zamówienia. Jeśli żaden ze sposobów weryfikacji nie pozwala jednoznacznie stwierdzić, że profil należy do Klienta, rabat nie jest udzielany.  W przypadku pozytywnej weryfikacji informacji, rabat jest udzielany poprzez odliczenie 100 zł od końcowej kwoty zamówienia.Postanowienia końcowe:


Promocje „Pierwsze zakupy w meblarnia.com.pl” oraz „Drugie i kolejne zakupy w meblarnia.com.pl” obowiązują od 1 października 2017 roku do odwołania.
Rabaty w promocjach nie sumują się.
Meblarnia.com.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w promocjach.