Wczytuję dane...
Rabaty

Jak otrzymać rabat na zakupy ?


1. Rabat na ,,Pierwsze zakupy w sklepie meblarnia.com.pl''- 100,00 zł 


Klient, który jest fanem profilu na Facebook www.facebook.com/meblarniaComPL/ lub dodał do obserwowanych profil sklepu na Instagramie www.instagram.com/meblarnia.com.pl/, otrzymuje 100 zł rabatu na pierwsze zakupy w sklepie, jeśli wartość zakupu wyniesie minimum 1000 zł (nie wliczając w to kosztów przesyłki). O chęci skorzystania z rabatu należy poinformować obsługę sklepu w momencie składania zamówienia.


Szczegóły promocji ,, Pierwsze zakupy w meblarnia.com.pl''


Rabat jest skierowany do osób, które są fanami profilu www.facebook.com/meblarniaComPL/ lub/oraz dodali do obserwowanych profil www.instagram.com/meblarnia.com.pl/. Rabat jest udzielany jednorazowo przy wartości zamówienia min. 1000 zł (bez kosztów wysyłki), na podstawie dodanej uwagi do zamówienia: „rabat Facebook” i/lub „ rabat Instagram”, oraz koniecznie podania pełnej nazwy swojego profilu, również ze znakami specjalnymi. Sklep weryfikuje tę informację poprzez sprawdzenie obecności nazwy profilu Klienta wśród fanów strony www.facebook.com/meblarniaComPL/ lub obserwujących www.instagram.com/meblarnia.com.pl/. Weryfikacja jest niemożlowa  jeśli nazwa profilu jest pseudonimem, jest skrótem imienia, nazwiska lub ich kombinacją. Drugą możliwością weryfikacji jest przesłanie wiadomości z konta społecznościowego Klienta na konto społecznościowe Meblarni numeru zamówienia. Jeśli żaden ze sposobów weryfikacji nie pozwala jednoznacznie stwierdzić, że profil należy do Klienta, rabat nie jest udzielany.  W przypadku pozytywnej weryfikacji informacji, rabat jest udzielany poprzez odliczenie 100 zł od końcowej kwoty zamówienia.


2. Drugie i kolejne zakupy w meblarnia.com.pl

Klient może mieć przyznany rabat uznaniowy w zależności od kwoty zamówienia.  


3. Rabat za przesłanie zdjęć mebli- ''Foto Promocja''- 150,00 zł 

Jeśli po dostawie mebli są Państwo zadowoleni z zakupu, a efekt końcowy cieszy Państwa oczy. Prosimy o wykonanie zdjęcia i wysłanie ich na adres e-mail: biuro@meblarnia.com.pl W zamian odwdzięczymy się rabatem na kolejne zakupy w wysokości 150,00 zł. Zdjęcia zostaną umieszczone w naszej galerii ,,zdjęć klientów'' na stronie produktu i/lub mediach społecznościowych Facebook/Instagram. 

Warunki i zasady udziału w promocji: 

1. Aby skorzystać z promocji klient zobowiązuje się do przekazania wykonanych przez siebie zdjęć zakupionych produktów ,,mebli'' na adres e-mail: biuro@meblarnia.com.pl  

2. Przekazane zdjęcia przechodzą pod własność firmy ,,Meblarnia P.Janiczek''- właściciela sklepu internetowego meblarnia.com.pl i mogą być przez nią wykorzystane na stronie internetowej sklepu oraz w innych kanałach komunikacji (Facebook/Instagram) 

3. Klient wysyłając zdjęcia wyraża zgodę na na powyżej wykorzystanie materiałów 

4. Promocja obowiązuje w sklepie pod adresem: www.meblarnia.com.pl www.nowameblarnia.pl 

5. Promocja obowiązuje do odwołania. 

Klient może mieć przyznany rabat uznaniowy w zależności od kwoty zamówienia.  


Postanowienia końcowe:


Promocje: ,,Rabat na Pierwsze zakupy w sklepie meblarnia.com.pl”, „Drugie i kolejne zakupy w meblarnia.com.pl” oraz ,,Rabat za przesłanie zdjęć mebli-''Foto Promocja''-150,00 zł''  obowiązują od 1 października 2017 roku do odwołania.
Rabaty w promocjach nie sumują się.
Meblarnia.com.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w promocjach.