Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 115 cm
Głębokość: 49 cm
Wysokość: 209 cm
Kolor: biały lub ecru
Kolor blatu: naturalny
Mebel jest dostarczany w 2 częściach, nie wymaga dodatkowego składania.Przedstawiamy jedną z najbardziej ciepłych i stylowych projektów biblioteczki w stylu angielskim. Biała biblioteczka Malis (projekt jest również dostępny w podstawowym modelu w kolorze ecru) ma duszę, która do nas śpiewa wspomnieniami z dzieciństwa. Mebel na prostą budowę, z wyraźnie zarysowanym górnym i dolnym cokołem. Centralnym punktem są otwarte półki na książki. Najniższa z nich jest szersza, gdyż jest połączona z blatem. Półka pomieści nie tylko książki, ale i pomocne akcesoria (okulary, zakładki) lub elementy dekoracyjne. Niewypełnione półki prezentują się również estetycznie, dzięki frezowanym plecom, które imitują wypełnienie deskami. Dodatkowym elementem dekoracyjnym pleców jest ozdobne obramowanie w formie ząbków. Pierwotnie, w starych meblach, ten element służył do regulacji wysokości półek. Obecnie jest do celów dekoracyjnych – półki są zamontowane na stałe.


Angielska biała biblioteczka na zamontowany blat w naturalnym kolorze. Kolor blatu można zmienić, w zależności od stylizacji wnętrza. Blat pozwala połączyć funkcję biblioteczki z kredensem, na którym można umieścić filiżanki na herbatę, aby delektować się aromatycznym naparem podczas lektury.


W dolnej części mebla została zamontowana szafka. To dobrze rozwiązanie, gdyż biblioteczka z szafką pozwala umieścić cenniejsze zbiory, które powinny być schowane przez dostępem do światła, w bezpiecznym i wygodnym miejscu. Jeśli mamy podniszczone książki, których nie chcemy eksponować, biblioteczka z szafką również jest pomocna.


Szafka jest otwierana przy pomocy klasycznych gałek. Drzwiczki są frezowane. W środki szafki znajduje się półka o regulowanej wysokości.


Stylowa angielska biblioteczka powinna być ciepła w odbiorze. Dlatego w modelu Malis zamontowano wysoki górny i dolny cokół. Górny cokół jest szerszy, natomiast dolny jest ozdobnie podcięty. Te dwa elementy optyczne obciążają bryłę, nawiązując stylem do starodawnych biblioteczek.


MaliS to biblioteczka na wymiar, dlatego w trakcie realizacji zamówienia możemy zmodyfikować jej parametry. Jeśli istnieje potrzeba zmiany jej wymiarów, bryła mebla może zostać poszerzona o dodatkowe półki i dolne szafki. Dodatkowo zmiany mogą obejmować uchwyty frontów szafki, rodzaj frezowana, a nawet jej kolor.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353


fot. meblarnia.com.pl

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ MALIS>