loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
»

Styl vintage

Meble w stylu vintage

styl vintage meble

Styl vintage to szerokie pojęcie pod którym kryją się zarówno postarzane meble, jak i meble stylizowane. Najbardziej popularne białe meble vintage czerpią z różnych stylów: w uwadze są zarówno meble vintage w stylu prowansalskim jak i duńskie meble w stylu vintage. Jako producent, mamy duże możliwości działania. Oferujemy nie tylko nowe modele, zaprojektowane przez nas. Możemy wykonać meble na wymiar, lub zmodyfikować nasz projekt, zgodnie z życzeniem klienta. Dzięki takiej współpracy, sprzedawane online meble vintage powstają najczęściej w jednym egzemplarzu i są prawdziwą ozdobą retro salonu czy sypialni. Z naszej pracowni wyszły takie meble jak, kredens vintage, postarzane krzesło, bielony, prowansalski stół, postarzany stolik nocny. 

Vintage meble - szeroki wybór

Jeśli chcesz urządzić wnętrze w takim stylu, nasz sklep do kopalnia pomysłów. Oferujemy nie tylko nowe vintage meble, ale również wykonanie mebli wg pomysłu klienta. Dzięki temu, salon w stylu vintage czy całe mieszkanie, stanie się  fuzją stylizowanych mebli i nowoczesnych rozwiązań, dzięki ktorym meble vintage przetrwają więcej niż wysłużone meble z przeszłości. 

Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!
1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.
 
szukanie zaawansowane »