Wczytuję dane...

Styl rustykalny

Meble w stylu rustykalnymstyl rustikalny meble

Styl rustykalny zrodził się z zamiłowania do wiejskiego życia. Charakteryzuje się minimalizmem zarówno w wystroju, jaki w charakterze mebli. Meble w stylu rustykalnym odgrywają bardzo dużą rolę. Najlepiej, aby były to egzemplarze unikatowe i niepowtarzalne, na których widać pracę ludzkich rąk. Rękodzieło, bowiem jest jednym z nieodłącznych elementów stylu rustykalnego. Wnętrza w stylu rustykalnym, choć proste, nie są pozbawione przytulności. Roztaczają klimat wiejskiej chaty poprzez wszechobecne stare lub postarzane drewno. Styl rustykalny bazuje na naturze. Na drewnie z rodzimych lasów, naturalnych kamieniach, metalu i skórach. Meble w stylu rustykalnym to niewymuskane, idealnie równe powierzchnie i krawędzie. To przedmioty wytworzone w bardzo prosty sposób, na których widać słoje drewna, sęki, pęknięcia i wszelkie niedoskonałości. Utarło się, że wystrój wnętrz w stylu rustykalnym  ma w sobie coś z targów staroci.

Styl rustykalny - meble w oryginalnej odsłonie

Należy jednak powstrzymać się przed dodaniem nadmiernej ilości rustykalnych dodatków, aby wnętrze nie wyglądało na zabałaganione. Spokój wnętrzu nadadzą białe meble styl rustykalny, które optycznie rozjaśnią wnętrze.  Jeszcze większą popularnością cieszy sypialnia w stylu rustykalnym, w której pojawiają się koronki i bogato zdobione poduszki.  Zdecydowanie się na salon w stylu rustykalnym  jest już dużym wyzwaniem. Z uwagi na różnorodną  funkcjonalność pomieszczenia uważnie wybieramy meble styl rustykalny, aby były docenione przez wszystkich domowników. Jeśli czujesz, że styl rustykalny jest dla ciebie, urządź mieszkanie w stylu rustykalnym, co pozwoli na stworzenie swojego świata, w który mieszkają nie tylko domownicy, ale również żywe wspomnienia.  Sklep z meblami białymi meblarnia.com.pl z myślą o wszystkich zakochanych w rustykalnym stylu oferuje wyjątkowe drewniane meble. Znajdą Państwo u Nas stoły do jadalni w stylu rustykalnym, meble do salonu czy sypialni. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.