Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 60 dni roboczych
2590,00 PLN
z 0 dostępnych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
Oblicz ratę

konsola do kuchni

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 85 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Klasyczna konsola ecru w stylu angielskim. Za prostym wyglądem kryje się wysokiej jakości nowoczesny mebel, który przez lata będzie prawdziwą ozdobą wnętrza. Lity blat dębowy, w złotym odcieniu, wnosi ciepło do wnętrza. Ograniczenie elementów ozdobnych do cienkich frezowań, widoczne na obrzeżach szuflad czy nogach konsoli, jest równoważone połyskującymi uchwytami muszlowymi szuflad.


Konstrukcja konsoli jest klasyczna, z półką umieszczoną nisko nad podłogą, której elementem ozdobnym są frezowania imitujące deski.


Wygląd wskazuje na jej miejsce docelowe: to warta uwagi konsola do kuchni w stylu retro. Na półce można postawić ceramiczne naczynia, a na blacie – rząd książek kucharskich.


Mebel można zmodyfikować: zmianie podlegają uchwyty, wybarwienie blatu oraz kolor konsoli.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl