Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

wąska konsola do przedpokoju

Specyfikacja techniczna:
szerokość: 30 cm
głębokość: 65 cm
wysokość: 55 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Piękna wąska konsola w stylu angielskim, wykonana z litego drewna polakierowanego w odcieniach eleganckiego kremu. Mebel z kolekcji MALIS jest niewątpliwie gratką dla wielbicieli ekstrawagancji w pięknym klasycznym wydaniu. Prosta forma mebli idealnie koresponduje z ich finezyjną barwą. Meble MALIS bez wątpienia szybko staną się perełką w domu każdego Nabywcy oraz obiektem westchnień wszystkich jego gości.Model ten to często poszukiwana wąska konsola na wysokich nóżkach. Jeśli konsola ma być niewielkich rozmiarów, aby nie zginęła na tle innych mebli, powinna być na wysokich, stabilnych nóżkach. Nasza konsola jest stworzona do małych pomieszczeń, np. przedpokoju, oraz do towarzystwa sofy, jako stolik kawowy.

Mimo niewielkich gabarytów, udało się uwzględnić dekoracyjne elementy, widoczne w postaci poprzecznych frezowań na nóżkach oraz imitacji desek na dolnej półce. Blat z litego drewna, w ciepłym, złotym odcieniu, wprowadza domową atmosferę.Prosta budowa konsoli ułatwia modyfikację mebla. Dzięki jej poszerzeniu można powstać długa konsola do przedpokoju lub sypialni, służąca również za stolik na książki.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl