Wczytuję dane...
Model: konsola w stylu ludwikowskim
Realizacja zamówienia: 60 dni roboczych
3057,00 PLN
z 0 dostępnych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
Oblicz ratę

konsola w stylu ludwikowskim

Specyfikacja techniczna:
szerokość: 150 cm
głębokość: 35 cm
wysokość: 76 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Konsola Marietta to subtelne nawiązanie do czasów słynnych Ludwików i preferowanego w tym okresie wzornictwa wyróżniającego się płynnością linii i bogatym zdobnictwem. Model nie odzwierciedla dokładnie ówczesnych trendów, ale stanowi odniesienie do nich poprzez gięte nogi utrzymujące górny blat i półkę. Lekka kompozycja pomalowana na biało i uzupełniona naturalnym drewnianym blatem jest też symbolicznym nawiązaniem do stylu prowansalskiego, angielskiego i skandynawskiego, niosących w sobie pewne ogólne podobieństwa.

Dzięki profilowanym nogom konsola w stylu ludwikowskim jest znacznie bardziej efektowna i nawiązująca do luksusowych, ekskluzywnych wnętrz, dlatego świetnie prezentuje się w towarzystwie przedmiotów artystycznych i jako podstawa wykwintnych obrazów, luster w zdobionych ramach lub wiszących dekoracji. Możliwość modyfikowania kolorystyki to również szansa na stworzenie designu do znacznie bardziej wykwintnych, bogatych kolorystycznie aranżacji. W białej wersji, z dodatkiem dębowego blatu, konsola w stylu francuskim będzie meblem znacznie bardziej uniwersalnym, także do nowoczesnych wnętrz.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353fot. Meblarnia.com.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...