Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Stolik nocny scandi - Linda

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 45 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 65 cm
Kolor: biały
Kolor blatu: biały
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Smukła sylwetka skandynawskiego stolika nocnego Linda to wyróżniająca cecha tego mebla. Prosta, ażurowa konstrukcja, łatwo dopasowuje się do wnętrza. Mimo iż stolik w pierwotnym projekcie jest dedykowany sypialni, jest on wykorzystywany jako podręczny stolik do salonu lub mała konsola, która zmieści się w małym korytarzu lub pokoju dziecięcym.


Biały stolik nocny w stylu skandynawskim Linda charakteryzuje się prostym, pozornie surowym wyglądem, jednak w praktyce meble skandynawskie są nieodłącznie związane z rodzinnym ciepłem i przestrzenią.


Niewielki, górny blat, pomieści podręczne drobiazgi, jak i elementy dekoracyjne. Najczęściej jest stawiania na nim lampka nocna. Poniżej znajduje się mała szuflada otwierana przy pomocy klasycznej, czarnej gałki.


Najbardziej przykuwającym elementem są długie nogi z ażurowym wypełnieniem, krzyżakiem. Nisko osadzony, dolny blat, nie tylko stabilizuje bryłę mebla, ale również daje dodatkowe miejsce na umieszczenie książek.


Dyskretny styl mebla nie wskazuje jednoznacznie na skandynawskie korzenie, dlatego biały stolik nocny scandi sprawdzi się nie tylko we wnętrzach w stylu skandynawskim, ale również w rustykalnych wnętrzach.


Wygląd stolika nocnego może zostać zmodyfikowany. Zmiany mogą objąć rodzaj uchwytu, kolory mebla czy wykończenia blatu.

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

Zdjęcia: homeonthehill.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...