loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
 KOMODA RETRO - LETI
 KOMODA RETRO - LETI
 KOMODA RETRO - LETI
KOMODA RETRO - LETI
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Model: komoda retro

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2308,00 PLN
  • Opis produktu

Komoda retro Leti

Specyfikacja techniczna:
1. KOMODA MAŁA - CENA 2199,00 ZŁ
Szerokość: 160 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 50 cm
2. KOMODA DUŻA - CENA 2699,00 ZŁ
Szerokość: 200 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 50 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Komoda retro w stylu prowansalskim. Mebel malowany w kolorze białym. Komoda dostępna jest w 2 różnych rozmiarach do wyboru, oraz z możliwością wykonania mebla na wymiar.


Wyróżniającym elementem naszej komody są dekoracyjne zamki retro, które są również znane pod nazwą zamek baskwilowy. Jego oryginalny kształt narzuca meblowi wyraźnie retro stylizację.


Komoda jest dostępna w dwóch wersjach. Każda z nich jest przeznaczona do dużych pomieszczeń, z możliwością wygospodarowania 1,6-2 metrów ściany na mebel. Jest to długa komoda, która jest wykorzystywana jako szafka pod telewizor lub do jadalni, do przechowywania zastawy. Często klienci zamawiają ją z myślą o wstawieniu jej do salonu. Ogólnie dość trudno znaleźć długą komodę do salonu, której bryła nie wyglądałaby monotonnie. Tak samo kłopotliwa jest w znalezieniu niska długa komoda. W obu przypadkach idealnie sprawdzają się rustykalne zamki, które odciągają uwagę od długiej bryły komody.


Nasza komoda jest modyfikowalna. Możemy wydłużyć bryłę mebla, przez co długa komoda do salonu może osiągnąć nawet 250 cm. Jej kolor również jest modyfikowalny. Do dyspozycji jest cała paleta RAL.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl