loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁA KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM NASTIA
BIAŁA KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM NASTIA
BIAŁA KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM NASTIA
BIAŁA KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM NASTIA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2019,00 PLN
  • Opis produktu

Biała komoda Nastia - styl skandynawski

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 38 cm
Wysokość: 85 cm
Kolor: biały
Kolor blatu: biały
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.Biała komoda w stylu skandynawskim Nastia to dość nietypowy mebel jak na meble inspirowane Północą. Zazwyczaj meble skandynawskie mają elementy wykonane z naturalnego drewna. Tymczasem w tym przypadku mamy do czynienia z optycznie lżejszym i jaśniejszym modelem. To, co zostało zachowane, a jest charakterystyczne dla mebli w stylu skandynawskim z lat 70-tych, nurtu scandi brit, to lekkie, 10 cm nóżki.


Blat komody jest gładki, wyraźnie wysunięty poza linię mebla. Trzy szuflady, wysuwane przy pomocy prostej gałki, mają zamontowane nowoczesne prowadnice, na pełen wysuw (standard w każdym meblu Meblarni). Centralną częścią białego mebla w stylu scandi brit są trzy pojemne szafki: pojedyncza i podwójna. Szafki, otwierane przy pomocy prostej gałki, mają zamontowane nowoczesne zawiasy samodomykające się, z cichym domykiem (standard w każdym meblu Meblarni). W środku znajduje się półka z regulowaną wysokością.


Komoda skandynawska Nastia nie ma wielu elementów dekoracyjnych, poza frezowanymi frontami szafek. Nie odbiera to jednak urody komodzie. Wręcz przeciwnie, skromność i prostota mebla, charakterystyczna dla wnętrz w stylu skandynawskim, pozwala na jego prostą aranżację.


Biała komoda w stylu scandi brit najczęściej jest stawiana w salonie. O ile jest zachowany skandynawski styl wnętrza, komoda odnajdzie się w otoczeniu naturalnego drewna oraz roślin o głębokim, zielonym kolorze. Z uwagi na lekki styl projektu można rozważyć wkomponowanie komody w styl New England. Wnętrza w stylu New England również obfitują w naturalne akcenty, ale w tym przypadku charakterystycznym kolorem jest granat.


We większości przypadków komoda w stylu skandynawskim jest umieszczana w pomieszczeniach bez wyraźnego stylu, ale z zachowaniem dominacji bieli i przestrzeni.
W przypadku problemów z aranżacją mebla, oferujemy jego modyfikację: od wymiarów po rozłożenie szuflad, montażu innego modelu gałek, a nawet zmianę koloru.

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl