Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

komoda w stylu angielskim

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 150 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 50 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Ekskluzywna, piękna komoda w stylu angielskim. To bardzo lubiana szeroka komoda z szufladami, która jest najczęściej wstawiana do sypialni lub pokoju dziecięcego.


Mimo dużych rozmiarów (150 cm szerokości) bryła mebla jest optycznie krótsza, gdyż zastosowano niesymetryczny rozkład szuflad, o różnej szerokości i głębokości.


Pierwszy, górny rząd, to wąskie szuflady. Środkowe szuflady są takiej samej szerokości, co dolne, jednak różnią się one głębokością.


Malis to często poszukiwana komoda z głębokimi szufladami, która jest wstawiana do sypialni i służy jako schowek na garderobę. Malis jest nie tylko praktyczna. Dębowy blat komody, w ciepłym odcieniu, dodaje blasku, a dolny, podcinany cokół, to wyraźny element ozdobny, który podkreśla angielski charakter mebla.

Istnieje możliwość powiększenia lub zmniejszenia bryły, zgodnie z potrzebami. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór uchwytów meblowych oraz całą paletę kolorów wg wzornika RAL. Drugą popularną wersją mebla jest komoda ecru oraz w kolorze garanatowym.

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl