Wczytuję dane...
Model: w stylu angielskim
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
2934,00 PLN
z 0 dostępnych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Łóżko w stylu angielskim Malis

Specyfikacja techniczna:

Szerokość wewnętrzna pod materac: 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 cm

Szerokość zewnętrzna: materac + 12 cm

Długość zewnętrzna: materac + 12 cm

Wysokość boku: 36 cm

Wysokość wezgłowia: 108 cm

Wysokość szczytu: 36 cm

Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.


Klasyczne łóżko, o dużych możliwościach modyfikacji. Stylowe, białe łóżko sypialniane Malis to propozycja dla osób, które chcą, aby meble do sypialni przypominały dawne łóżka, spotykane w angielskich domach.

Malis to właśnie białe łóżko w stylu angielskim, z charakterystycznym wezgłowiem, z kolumnami zwieńczonymi kulami. Tapicerowany przód, w pierwotnym projekcie obity stonowaną tkaniną, daje duże możliwości aranżacyjne. Biała rama łóżka może zostać skontrastowana z tkaniną w motywy kwiatowe, geometryczne, o jednolitym kolorze czy interesującym splocie. Prosta rama łóżka jest dostosowana do wymiarów materaca – białe łóżko Malis może trafić nawet do sypialni dziecka. Szczególnie poszukiwanym modelem jest białe łóżko dla dziewczynki, które może zostać ozdobione dziewczęcą tkaniną na wezgłowiu. Ten model, z uwagi na klasyczną bryłę, jest często kupowany jako prezent dla rodziców, od dorosłych dzieci.

Przód łóżka jest ozdobnie frezowany. Element ten może być zmodyfikowany, poprzez podkreślenie kobiecego stylu łóżka, lub wręcz przeciwnie, stonowanie jego stylizacji.

Modyfikacja łóżka może również objąć wysokość mebla. Osoby mające problem z poruszaniem się lub preferujące wysokie meble do sypialni mogą zamówić łóżko Malis na wysokich nogach. Mimo iż łóżko w stylu angielskim w typowym wydaniu jest koloru białego, w ofercie jest również dostępne łóżko szare oraz w kolorze ecru. Dodatkowo dajemy możliwość wykonania łóżka w dowolnym kolorze, wg palety RAL. Można również pokryć kontrastującym kolorem wezgłowie łóżka lub tylko jego ramę. Najczęściej jednak klienci decydują się na łóżko sypialniane białe, jako bazę dla pomieszczenia. Uzupełnieniem są sezonowo zmieniające się dodatki.

 

Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:

www.janpol.pl

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...