Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

komoda angielski styl

Specyfikacja techniczna:
szerokość: 100 cm
wysokość: 105 cm
głębokość: 50 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.Ekskluzywna, piękna komoda w stylu angielskim. Mebel w klasycznym stylu, optycznie lekki, delikatny, jednak faktycznie jest to ciężka, solidna bryła. Na komodę angielską składa się pięć szuflad, w tym trzy duże, na cała szerokość mebla, oraz dwie mniejsze.


Blat jest lity, dębowy. Wybarwiony w ciepłym kolorze dodaje blasu - istnieje mozliwość zamówienia blatu w innym kolorze.
Fronty szuflad są delikatnie frezowane na obrzeżach. Otwierane przy pomocy prostej, małej gałki, ujawiniają nowoczesne prowadnice, na pełen wysuw.


Dolny cokół komody jest wyraźnie podcinany, tworzy małe nóżki, tym samym tworząc wyraźny element ozdobny.


Wymiary frontu komody są bliżone do kwadratu (100x105 cm). Z uwagi na fakt, że jest to komoda na wymiar, oferujemy modyfikację parametrów mebla, szerokości, wysokości, głębokości, aby bez trudu mógł być wkomponowany w planowane miejsce. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany uchwytów meblowych oraz zmiany koloru wg z palety RAL.


Aranżacja komody angielskiej najczęściej ogranicza się do położenia na blacie rodzinnych pamiątek lub bukietu kwiatów. Ciekawą możliwością jest komoda w łazience. Jest to stylowa alternatywa dla mebli łazienowych, która może zamienić nawet małą łazienkę w salon łazienkowy.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353


fot. Meblarnia.com.pl