Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Biały regał biblioteczny z miejscem na telewizor

Biały regał biblioteczny pod telewizor w klasycznym stylu to bardzo gustowne rozwiązanie wielu wnętrz.

Urządzając wnętrze, bardzo często kierujemy się danym stylem. Niektórzy z nas kochają nowoczesną klasykę, inni chcą nadać pomieszczeniu prowansalskiego klimatu. Bez względu na to, w jakiej przestrzeni czujemy się komfortowo, zawsze pojawia się jeden problem. Mianowicie jest nim telewizor, który źle wyeksponowany, może zaburzyć całą harmonię i odebrać charakter pomieszczeniu. Z drugiej strony jednak TV jest bardzo pomocnym sprzętem, służącym nie tylko do oglądania, ale również do wspólnej zabawy z przyjaciółmi. Dlatego zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy najlepsze rozwiązanie, które nie tylko pomoże znaleźć nam miejsce na sprzęt, tak, aby pomieszczenie nie traciło uroku, ale przede wszystkim będzie gustowne i niezwykle funkcjonalne.

Taki właśnie jest nasz biblioteczny regał pod TV. Dzięki jego dużej wnęce mamy pewność, że zmieści się praktycznie każdy telewizor. Nie jest to jednak jedyna zaleta tego regału. Spójrzmy, ile przygotował miejsca na nasze dokumenty, niezliczone ilości książek i płyt DVD. Z pewnością zostanie jeszcze przestrzeń, aby ułożyć na półkach elementy dekoracyjne takie jak wazony z kwiatami, czy fotografie najbliższych. Do małej komody na dole możemy schować joysticki, a nawet rzadko używane kable. Jeden regał, a możliwości, które daje — mnóstwo.

Kolejną zaletą tej biblioteczki, jest jej biały kolor, który będzie podkreślał i eksponował wszystko to, co na półkach. Rozświetli pomieszczenie, odbije światło i sprawi, że salon będzie wydawał się niezwykle przestronny. Idealnie wyrzeźbione zwieńczenia odzwierciedlają gustowny i klasyczny charakter, jednocześnie czynią ten mebel niezwykle lekkim, pomimo jego masywności. Wybierając ten regał, nie musimy obawiać się, że wprowadzi do wnętrza przeciążony klimat. Wręcz przeciwnie — mebel nadaje niezwykłą harmonię i ożywia pomieszczenie.

 


WYMIARY:

Szerokość: 300 cm

Głębokość: 48 cm

Wysokość: 220 cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar.

Dostępne kolor: biały, szary, ecru oraz czarny- wycena indywidualna

Możliwość wyboru koloru z palety RAL- wycena indywidualna: https://wzorniki.eu/ral-classic-paleta-on-line

 

Mebel jest dostarczany zmontowany w 4 częściach, nie wymaga skomplikowanego składania - jedynie ułożenia i skręcenia.


MEBEL DOSTARCZANY JEST ZMONTOWANY, PODZIELONY DO TRANSPORTU NA CZĘŚCI.
KOSZT DOSTARCZENIA MEBLA SAMOCHODEM FIRMOWYM - 150 zł.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

e-mail: biuro@meblarnia.com.pl