loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KONSOLA DREWNIANA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2 M
KONSOLA DREWNIANA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2 M
KONSOLA DREWNIANA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2 M
KONSOLA DREWNIANA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2 M
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

KUP TERAZ!
Cena:693,00 PLN
  • Opis produktu

konsola drewniana do salonu

Specyfikacja techniczna:

szerokość: 45 cm

głębokość: 45 cm

wysokość: 55 cm

Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Prostota piękna – konsola do salonu doskonale sprawdzi się w tych pomieszczeniach, w których przywiązuje się wagę do wystroju. Idealna, jeśli poszukujemy mebla, na którym moglibyśmy wyeksponować pamiątki czy zdjęcia. Świetne miejsce na porcelanowe słoniki czy innego rodzaju bibeloty.

 

Blat konsoli został wykonany z litego drewna dębowego o delikatnie zaokrąglonych brzegach. Nóżki mebla zostały lekko ścięte, z dodatkowym frezowanie, aby dodać lekkości meblu.

 

Mebel cechuje prosta linia, którą podkreśla naturalny kolor drewna. Brak niepotrzebnych ozdobników, które jedynie zaburzałyby harmonię całości. Półka w dolnej części może być wykorzystana jako miejsce na książki czy aktualnie czytaną prasę. Mebel, który bez wątpienia zadowoli wszystkich najbardziej wymagających. Perfekcyjnie wykonany, elegancki, solidny.

 

Jak każdy mebel, konsola do salonu jest modyfikowalna rozmiarami. W oryginalnym rozmiarze bryła konsoli jest zbliżona do sześcianu (45x45x55 cm). Wymiary można zmienić, podobnie jak wybarwienie blatu oraz sam kolor mebla.

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl