loadingimg

Wczytuję dane...
Rabaty

Jak otrzymać rabat na zakupy?


Warunki ogólne

Pierwsze zakupy w meblarnia.com.pl


Klient, który jest fanem profilu na Facebook www.facebook.com/meblarniaComPL/ lub dodał do obserwowanych profil sklepu na Instagramie www.instagram.com/meblarnia.com.pl/, otrzymuje 100 zł rabatu na pierwsze zakupy w sklepie, jeśli wartość zakupu wyniesie minimum 1000 zł (nie wliczając w to kosztów przesyłki).Drugie zakupy w meblarnia.com.pl
Klient, który prześle zdjęcia wnętrza swojego domu lub mieszkania z meblami, które pochodzą z oferty meblarnia.com.pl, otrzymuje 200 zł rabatu na kolejny zakup, jeśli wartość zamówienia wyniesie minimum 1000 zł (nie wliczając w to koszty przesyłki).Szczegóły promocji


Pierwsze zakupy w meblarnia.com.pl
Rabat jest skierowany do osób, które są fanami profilu www.facebook.com/meblarniaComPL/ lub/oraz dodali do obserwowanych profil www.instagram.com/meblarnia.com.pl/. Rabat jest udzielany jednorazowo przy wartości zamówienia min. 1000 zł (bez kosztów wysyłki), na podstawie dodanej uwagi do zamówienia: „rabat Facebook” i/lub „ rabat Instagram”, oraz koniecznie podania pełnej nazwy swojego profilu, również ze znakami specjalnymi. Sklep weryfikuje tę informację poprzez sprawdzenie obecności nazwy profilu Klienta wśród fanów strony www.facebook.com/meblarniaComPL/ lub obserwujących www.instagram.com/meblarnia.com.pl/. Weryfikacja jest niemożlowa  jeśli nazwa profilu jest pseudonimem, jest skrótem imienia, nazwiska lub ich kombinacją. Drugą możliwością weryfikacji jest przesłanie wiadomości z konta społecznościowego Klienta na konto społecznościowe Meblarni numeru zamówienia. Jeśli żaden ze sposobów weryfikacji nie pozwala jednoznacznie stwierdzić, że profil należy do Klienta, rabat nie jest udzielany.  W przypadku pozytywnej weryfikacji informacji, rabat jest udzielany poprzez odliczenie 100 zł od końcowej kwoty zamówienia.Drugie zakupy w meblarnia.com.pl
Rabat jest udzielany jednorazowo dla Klienta, który na adres marketing@meblarnia.com.pl prześle zdjęcie/zdjęcia wnętrza swojego domu/mieszkania, na którym jest widoczny mebel/meble z oferty meblarnia.com.pl. Zdjęcie jest publikowane anonimowo, bez podania danych osobowych osoby, która nadesłała zdjęcie.


Do zgłoszenia należy dopisać informację: Oświadczam, że jestem autorem zdjęć. Wyrażam zgodę na używanie i rozpowszechnianie zdjęć przez meblarnia.com.pl dla celów reklamowych, promocyjnych oraz marketingowych. 

Opublikowanie zdjęć na stronie meblarnia.com.pl jest jednoznaczne z udzieleniem jednorazowego rabatu w wysokości 200 zł na kolejny zakup, jeśli wartość zamówienia wyniesie minimum 1000 zł (nie wliczając w to koszty przesyłki). O udzielonym rabacie Klient jest informowany mailowo poprzez przesłanie kodu rabatowego.


Kod rabatowy jest ważny przez rok od momentu jego wystawienia. Kod rabatowy nie jest imienny, zatem może zostać przekazany innej osobie.Postanowienia końcowe:


Promocje „Pierwsze zakupy w meblarnia.com.pl” oraz „Drugie zakupy w meblarnia.com.pl” obowiązują od 1 października 2017 roku do odwołania.
Rabaty w promocjach nie sumują się.
Meblarnia.com.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w promocjach.