loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIBLIOTECZKA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2D.1.M
BIBLIOTECZKA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2D.1.M
BIBLIOTECZKA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2D.1.M
BIBLIOTECZKA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2D.1.M
BIBLIOTECZKA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2D.1.M
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

KUP TERAZ!
Cena:2643,00 PLN
  • Opis produktu

Biblioteczka w stylu angielskim

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 90 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 209 cm
Kolor: biały lub ecru
Kolor blatu: naturalnyPrzedstawiamy jedną z najbardziej ciepłych i stylowych projektów biblioteczki w stylu angielskim. Biała biblioteczka Malis (projekt jest również dostępny w podstawowym modelu w kolorze ecru) ma duszę, która do nas śpiewa wspomnieniami z dzieciństwa. Mebel na prostą budowę, z wyraźnie zarysowanym górnym i dolnym cokołem. Centralnym punktem są otwarte półki na książki. Najniższa z nich jest szersza, gdyż jest połączona z blatem. Półka pomieści nie tylko książki, ale i pomocne akcesoria (okulary, zakładki) lub elementy dekoracyjne. Niewypełnione półki prezentują się również estetycznie, dzięki frezowanym plecom, które imitują wypełnienie deskami. 


Angielska biblioteczka ma zamontowany blat w naturalnym kolorze. Kolor blatu można zmienić, w zależności od stylizacji wnętrza. Blat pozwala połączyć funkcję biblioteczki z kredensem, na którym można umieścić filiżanki na herbatę, aby delektować się aromatycznym naparem podczas lektury.


W dolnej części mebla została zamontowana szafka. To dobrze rozwiązanie, gdyż biblioteczka z szafką pozwala umieścić cenniejsze zbiory, które powinny być schowane przez dostępem do światła, w bezpiecznym i wygodnym miejscu. Jeśli mamy podniszczone książki, których nie chcemy eksponować, biblioteczka z szafką również jest pomocna. Szafka jest otwierana przy pomocy klasycznych gałek. Drzwiczki są frezowane. W środki szafki znajduje się półka o regulowanej wysokości.


Dodatkowo, mamy do dyspozycji szufladę. Otwierana za pomocą klasycznych gałek, pomieści korespondencję i dokumenty,

Bryła mebla oraz zaprojektowane elementy ułatwiają jego aranżację. Jeśli podoba nam się biblioteczka w salonie w angielskim stylu, model Malis podkreśli przytulność wnętrza. Umieszczona na pograniczu salonu i jadalni, będzie dodatkowo pełniła funkcję podręcznej serwantki.

Stylowa angielska biblioteczka powinna być ciepła w odbiorze. Dlatego w modelu Malis zamontowano wysoki górny i dolny cokół. Górny cokół jest szerszy, natomiast dolny jest ozdobnie podcięty. Te dwa elementy optyczne obciążają bryłę, nawiązując stylem do starodawnych biblioteczek.


Malis to biblioteczka na wymiar, dlatego w trakcie realizacji zamówienia możemy zmodyfikować jej parametry. Jeśli istnieje potrzeba zmiany jej wymiarów, bryła mebla może zostać poszerzona o dodatkowe półki i dolne szafki. Dodatkowo zmiany mogą obejmować uchwyty frontów szafki, rodzaj frezowana, a nawet jej kolor.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353


ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ MALIS>