loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁE ŁÓŻKO W STYLU PROWANSALSKIM LUSI
BIAŁE ŁÓŻKO W STYLU PROWANSALSKIM LUSI
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 55 dni roboczych

KUP TERAZ!
Cena:2087,00 PLN
  • Opis produktu

łóżko dla dziewczynki białe

Specyfikacja techniczna:
Długość wewnętrzna pod materac: 90 cm
Szerokość zewnętrzna: 98 cm
Długość zewnętrzna: 208 cm
Wysokość szczytu: 120 cm
Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.



Czasem trudno zaklasyfikować białe łóżko do konkretnego stylu. Takim modelem jest właśnie łóżko sypialniane Lusi, które łączy w sobie elementy stylu skandynawskiego oraz prowansalskiego. Bo z jednej strony można dostrzec, że jest to białe łóżko w stylu skandynawskim, gdyż boki i wezgłowie łóżka mają charakterystyczne, pionowe frezowania, nawiązujące do tradycyjnych drewnianych łóżek. W tym przypadku pionowe frezowania imitują deski. Z drugiej jednak strony, boki i wezgłowie są zwieńczone kulami, co wskazuje na to, że jest to łóżko w stylu prowansalskim. Dodatkowo białe łóżko stoi na toczonych nóżkach – elementy, które cechują meble w stylu prowansalskim. Dlatego białe łóżko Lusi odnajdzie się w obu stylach i nie będzie przeszkodzą w zmianie aranżacji sypialni.


Nieduża, rama łóżka biała 90x200, ma typowe wymiary dla jednoosobowej wersji. Lusi to również lubiane białe łóżko dla dziewczynki. Jeśli pokój dziecięcy sprawuje dwie funkcje, sypialni oraz bawialni, łóżko białe o wysokich bokach może stanowić w ciągu dnia wygodną, tapicerowaną ławkę.


Modyfikacja łóżka może objąć kilka elementów. Z elementów konstrukcyjnych wartym uwagi rozwiązaniem jest zmiana wysokości nóżek, przez co powstanie wysokie łóżko, na toczonych łóżkach. W zamian za pionowe frezowania, można szczyt i boki pozostawić gładkie. Sam kolor łóżka, w oryginalnym projekcie biały, jest często zmieniany. W przypadku aranżacji sypialni dla chłopca sprawdzi się szare łóżko. Demokratycznym wyborem jest z kolei łóżko ecru. Oryginalnym jest różnorodnie pomalowane łóżko, np. białe łóżko z żółtymi lub czarnymi nóżkami.


Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:
www.janpol.pl

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353