loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
PROWANSALSKA SZARA ŁAWKA ZE SKRZYNIĄ NA BUTY KATI
PROWANSALSKA SZARA ŁAWKA ZE SKRZYNIĄ NA BUTY KATI
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2179,00 PLN
  • Opis produktu

ławeczka do korytarza

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 145 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 80 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.Urocza ławeczka do korytarza lub przedpokoju. Pierwotnie zaprojektowana jako ławka ze skrzynią na buty, jednak ostatecznie mebel nabrał wyraźnie parkowego charakteru i może pełnić więcej funkcji niż jako schowek na buty.


Ławeczka na buty ma wizualnie delikatną, wręcz eteryczną budowę. W praktyce jest to solidne i ciężkie, stylowe siedzisko do przedpokoju. Wyróżniającą cechą jest ażurowe oparcie zbudowane z krzyżaków. Motyw ten jest spotykany zarówno w stylu skandynawskim, jak i prowansalskim, głównie w białych krzesłach. Dlatego szara ławkę nie zaliczamy do konkretnego stylu – można ją dopasować ogólnie do stylizowanych wnętrz.


Ławka Kati to również odpowiedź na częste pytania o stylowe siedzisko z oparciem do przedpokoju. Mebel ten jest modyfikowalny. Zanim rozpocznie się realizacja zamówienia, uwzględniamy zmiany w obrębie szerokości, wysokości, głębokości mebla, kolory czy rodzaju tkaniny wykorzystanej na miękkie siedzisko (siedzisko w cenie mebla). Dzięki modyfikacji mebla może powstać wąska ławka do przedpokoju, poszukiwana do małych mieszkań.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353fot. Meblarnia.com.pl