loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁA ŁAWKA W STYLU PROWANSALSKIM PARMEZAN
BIAŁA ŁAWKA W STYLU PROWANSALSKIM PARMEZAN
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:979,00 PLN
  • Opis produktu

ławka do jadalni

Specyfikacja techniczna:

Wysokość: 45 cm
Wymiary siedziska:
110 x 40 cm: 890,00 zł
120 x 40 cm: 890,00 zł
140 x 40 cm: 999,00 zł
170 x 40 cm: 1150,00 zł
Rodzaje blatu:
Jednolity, dębowy
Jednolity, dębowy, postarzany (jak na zdjęciu)
Nogi:
Lite drewno bukowe
Na prośbę Klienta przesyłamy bezpłatne próbki wybarwienia.
Oryginalna, biała ławka do przedpokoju, jadalni lub na werandę. Mebel w stylu prowansalskim. Wykonany w całości z litego drewna, dostępna tak jak stół w wielu opcjach kolorystycznych i rozmiarach.


Dębowy blat ławki na prezentowanym zdjęciu jest postarzany. Efekt ten sprawia, że ławka w stylu prowansalskim nawiązuje do starowanych jadalni, które były spotykane w dawnych, szlachetnych domach. Białe toczone nóżki podkreślają francuski rodowód mebla. Meble francuskie niekoniecznie muszą wyglądać na postarzane. Oferujemy również wersję siedziska z litego drewna dębowego, dostępnego w różnych wybarwieniach.


Ławka Parmezan odnajdzie się w kilku rolach. Jako ławka do jadalni stworzy rustykalny klimat wnętrza, którego uzupełnieniem jest stół Parmezan. Wstawiona do przedpokoju będzie wsparciem dla gości. W okresie letnim jest lubianym meblem dla ogrodu, szczególnie podczas pikników rodzinnych.


W pierwotnym projekcie ławka w stylu prowansalskim jest biała, z naturalnym blatem. Dajemy jednak możliwość modyfikacji jej wyglądu, poprzez pokrycie jej kolorem szarym, ecru. lub innym, z palety RAL.

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl