loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁA KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM NORTH 1SZ.2D. VINTAGE
BIAŁA KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM NORTH 1SZ.2D. VINTAGE
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2

KUP TERAZ!
Cena:2225,00 PLN
  • Opis produktu

Biała komoda vintage

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 85 cm
Kolor: biały
Kolor blatu: biały
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.Ciekawa wariacja na temat komody w stylu skandynawskim. Zwyczajowo białe komody skandynawskie są oszczędne w zdobieniach, o wyraźnie masywnej bryle. Tymczasem komoda Nort Vintage to komoda, która łączy w sobie elementy skandynawskiego stylu z vintage.


Blat komody jest biały, gładki. Istnieje możliwość jego frezowania, aby otrzymać imitację desek. Dolny cokół jest prosty – optycznie stabilizuje komodę i dodaje bryle mebla masywności.Font białej komody, zbliżony kształtem do kwadratu, jest podzielony na dwie strefy. W górnej części znajduje się szufladka, wysuwana przy pomocy uchwytu muszlowego. Centralną częścią komody w stylu skandynawskiej jest szafka, o frezowanym froncie, otwierana przy pomocy klasycznej gałki. W środku znajduje się półka o regulowanej wysokości.


Komoda - szafka z szufladą jest prostym i uroczym meblem, który odnajdzie się w różnych okolicznościach. Ta biała komoda 90 cm szerokości stosunkowo często jest stawiana pod TV, dzięki czemu stanowi estetyczny kontrast dla telewizora. Innym miejscem jest salon, gdzie wchodzi w część kącika czytelniczego. Na jej blacie są stawiane książki, a obok nich gliniana misa. Mebel jest ustawny, dlatego biała komoda w przedpokoju jest często spotykana, gdzie jest wykorzystywana jako szafka na rękawiczki, czapki oraz sezonowe obuwie. Rodzice małych dzieci często aranżują pokój niemowląt w jasnych kolorach. Biała komoda w pokoju dziecięcym stanowi wtedy kącik do przechowywania akcesoriów higienicznych. Wraz z dorastaniem dziecka, komoda zmienia swoją funkcję, stając się stylowym elementem pokoju.Komoda skandynawska North Vintage jest również polecana do sypialni. Szczególnie w tym miejscu jest dostrzegalna jej funkcjonalność, gdyż często jest traktowana jako komoda – szafka nocna.
Pod fasadą tradycyjnie wyglądającej komody kryją się nowoczesne rozwiązania. W szufladzie są zamontowane prowadnice na pełen wysuw. Zamykanie szafek jest również komfortowe, dzięki zastosowaniu samodomykających zawiasów. Takie rozwiązanie zapewnia cichy domyk szafek oraz zachowanie jakości mebla na lata.


Podane wymiary oraz wygląd komody mogą ulec zmianie. W przypadku problemów z aranżacją komody w stylu skandynawskim, oferujemy pomoc w zakresie zmiany wymiarów mebla, uchytów mebla, a nawet koloru – od zmiany odcienia bieli pod radykalną zmianę koloru, np. dzięki czemu może powstać np. szara komoda w stylu skandynawskim. Mebel jest również dostępny w wersji z blatem w kolorze naturalnego drewna, wykonanym z litego dębu lub sosny.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel. 734 694 353

Zdjęcia: meblarnia.com.pl