loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁA ŁAWKA DO PRZEDPOKOJU W STYLU SKANDYNAWSKIM LILKA
BIAŁA ŁAWKA DO PRZEDPOKOJU W STYLU SKANDYNAWSKIM LILKA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2179,00 PLN
  • Opis produktu

ławka do przedpokoju w stylu skandynawskim

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 130 cm
Głębokość: 46 cm
Wysokość: 90 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Przedpokój w stylu skandynawskim nie może obejść się bez stylizowanego siedziska. Najlepsza jest biała ławka w stylu skandynawskim, idealna do przedpokoju. Prezentowany model wyróżnia się ramą w formie oparcia oraz funkcjonalnego rozwiązania otwierania pojemnika. Tradycyjnie, ławka z pojemnikiem jest otwierana uchylnie. W naszym modelu ławki pojemnik ma przesuwne fronty. To rozwiązanie jest praktyczne, gdyż ułatwia dostęp do wnętrza schowka.


Konstrukcja ławki jest prosta, elementy ozdobne ograniczone jedynie do frezowanych drzwiczek schowka. Jej wygląd nie narzuca wprost skandynawskiego stylu, dlatego odnajdzie się nie tylko w skandynawskich aranżacjach, ale również angielskich. Dodatkowo, dajemy możliwość ingerencji w wygląd mebla. Możemy stworzyć z ławki małe siedzisko do przedpokoju, poprzez modyfikację jej gabarytów. Biała ławka ze skrzynią może zostać stworzona w innym niż pierwotnie kolorze - często jest wstawiana ławka do sypialni w kolorze ecru, która dobrze wygląda w towarzystwie brązów i jego odcieni.


Ławka jest sprzedawana bez poduszki – istnieje możliwość jego zamówienia.

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. meblarnia.com.pl