loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁE ŁÓŻKO LUSI
BIAŁE ŁÓŻKO LUSI
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 70 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2413,00 PLN
  • Opis produktu

łóżko białe dla dziewczynki

Specyfikacja techniczna:

Szerokość wewnętrzna pod materac: 90 cm
Szerokość zewnętrzna: 98 cm
Wysokość szczytu: 120 cm
Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.
Białe łóżko w stylu skandynawskim to warte uwagi miejsce na sen dla jednej osoby lub dziecka. Model łóżka jest częściowo oparty o północny design. Łóżko z jednej strony ma widoczną imitację desek, a z drugiej niespotykane, toczone nóżki oraz wezgłowie zwieńczone kulami. Takie rozwiązania ma najczęściej łóżko  stylu prowansalskim, dlatego łóżko białe Lusi stanowi pomost pomiędzy dwoma najczęściej wybieranymi stylami wnętrzarskimi.


Mała, rama łóżka biała 90x200 cm, jest typowa dla jednoosobowego materaca. Jej wymiary pozwalają na stworzenie z łóżka sypialnego siedziska. Dlatego ten model polecamy m.in. jako łóżko dla dziewczynki. Wysokie, białe szczyty łóżka, są zabudowane. Aby ich styl nie był monotonny, szczyty są pionowo frezowane, stwarzając imitację desek. Podobne frezowania są widoczne na wezgłowiu łóżka, stanowiące „plecy” w przypadku traktowania łóżka jako ławka do sypialni.


Niektóre wymiary łóżka są modyfikowalne. Jeśli chcemy, aby łóżko w stylu skandynawskim miało inny kształt łóżek, należy te uwagi uwzględnić w zamówieniu. Podobnym zmianom może być poddana wysokość łóżka: niektóre osoby preferują wysokie łóżka. Możliwa jest również zmiana wysokości wezgłowia oraz rodzaju frezowania.


W standardzie model ten jest sprzedawany jako białe łóżko, Istnieje możliwość, aby było pomalowane innym kolorem. Równie popularne jest łóżko szare, które sprawdzi się jako męskie łóżko sypialniane. Pośrednik rozwiązaniem jest łóżko ecru, które wniesie ciepło do sypialni. Jest to kolor opierający się wszelkim modom.


Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:
www.janpol.pl

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl