loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁA ŁAWKA W STYLU SKANDYNAWSKIM ANABELL
BIAŁA ŁAWKA W STYLU SKANDYNAWSKIM ANABELL
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2203,00 PLN
  • Opis produktu

Ławka do przedpokoju

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 165 cm
Głębokość: 60 cm
Wysokość: 90 cm

Piękna, biała ławka w stylu skandynawskim, w jego starszej, zdobnej wersji, bo gustawiańskim. Styl gustawiański powstał w Skandynawii jako alternatywa dla stylu francuskiego, i został nazwany „Paryżem Północy”. Ławka skandynawska w gustawiańskim stylu wyraźnie nawiązuje do francuskich mebli, m.in. poprzez toczone nogi. Łukowo wycięte oparcie dodaje lekkości i kobiecego charakteru. Mebel jest ciekawą alternatywą dla kuchennych krzeseł czy narożników. Jest bez wątpienia ciekawym, praktycznym i nietypowym rozwiązaniem. W domach stylizowanych biała ławka jest wstawiana do przedpokoju, już od progu dyktując styl mieszkania. Nasza stylowa ławka trafia również do sypialni oraz garderoby – wygląda pięknie na tle wzorzystej tapety lub ściany w kontrastowym kolorze.


Parametry ławki są zmienne: poprzez jej skrócenie może powstać biała ławeczka do przedpokoju lub do pokoju dziecięcego. Uzupełnieniem stylizacji jest wybór koloru ławki. Prezentowany model jest sprzedawany bez poduszek – tylko z miękkim siedziskiem, którego kolor można dobrać.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl