loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁA ŁAWKA DO PRZEDPOKOJU LILKA
BIAŁA ŁAWKA DO PRZEDPOKOJU LILKA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2079,00 PLN
  • Opis produktu

Biała ławka z oparciem, siedzisko do przedpokoju

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 130 cm
Głębokość: 46 cm
Wysokość: 90 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Stylowa ławka siedzisko do przedpokoju w stylu skandynawskim. Najczęściej jest ona wstawiana do przedpokoju, gdzie służy jako schowek na buty lub do małej jadalni. Cechą wyróżniającą jest sposób otwierania pojemnika. To nie jest tradycyjna skrzynia na buty z uchylnymi drzwiczkami. Fronty pojemnika są przesuwne. Jest to warte uwagi rozwiązanie, które nie blokuje przestrzeni po otwarciu pojemnika, na co często narzekają posiadacze skrzyni.


Nasza biała ławka siedzisko jest otoczona ramą w formie oparcia i poręczy, które są równej wysokości – dlatego mebel dobrze wygląda po wstawieniu go do wnęki. Ciekawie również prezentuje się w kuchni. Ławka do kuchni powoli zdobywa popularność, stając się alternatywą dla krzeseł oraz narożnika. Ustawiona po obu stronach stołu tworzy rodzinny klimat, zachęcający do wspólnych posiłków.


Czasem jest spotykana ławka w pokoju dziecięcym. Najczęściej pojawia się w kąciku czytelniczym, w towarzystwie wygodnych poduszek.


Nasza ławka siedzisko do przedpokoju jest modyfikowalna: w trakcie składania zamówienia można zmienić jej szerokość, głębokość czy wysokość – o ile projekt na to pozwala. Kolor mebla również można zmienić: może powstać szara ławka do przedpokoju, w kolorze ecru lub bardziej intensywnych barwach. Produkt jest sprzedawany bez poduszek - istnieje możliwość ich zamówienia.

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. meblarnia.com.pl