loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
SZARY KREDENS ODYS
SZARY KREDENS ODYS
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 70 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:7083,00 PLN
  • Opis produktu

kredens z półkami

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 160 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 220 cm

Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Poszukiwany kredens z półkami, z małą witryną. Duży kredens do salonu lub jadalni, z uwagi na swoje gabaryty, może być nazwany stylową meblościanką. Mebel został zaprojektowany z myślą o umieszczeniu bez towarzystwa innych mebli. Jego wielkość i funkcjonalność powinny zastąpić komodę i regał.


W górnej części zostały umieszczone otwarte półki, a w jego centrum – małą, wąską witrynę, zamykaną na kluczyk. Otwarte półki, w celu zwiększenia ich dekoracyjności, mają frezowane tło. Podłużne frezowania przypominają tradycyjne łączenie desek.


Poniżej półek i witryny znajduje się szereg szuflad, z uchwytem muszlowym. Szuflady w kredensie mają zamontowane prowadnice na pełen wysuw, dzięki czemu możemy zapomnieć o zacinających się szufladach i ocierających się frontach.


W dolnej części kredens z półkami zamienia się w typowa strefę przechowywania produktów bez dostępu światła. Składają się na nią dwie szafki zamykane na kluczyk, z regulowanymi półkami, oraz szufladki. Aby drzwiczki nie były monotonne wyglądem, na ich powierzchni pojawiły się frezowania o kształcie kwadratu.


Szafki mają zamontowane nowoczesne zawiasy, z cichym domykiem, co zapobiega trzaskaniu drzwiczek i uszkadzaniu powierzchni.


Prosty, dolny cokół, jest gładki – zrezygnowano z dodatkowych elementów ozdobnych, gdyż sam kredens z półkami jest wystarczająco urozmaicony wyglądem.


Jeśli jednak istnieje potrzeba korekty wyglądu kredensu, proponujemy szereg modyfikacji: zmiana uchwytów szuflad, szafek, rodzaju frezowania na drzwiczkach, włączenie elementów z naturalnym kolorze drewna (półki, tył półek, blat, cokół), korekta wymiarów, a nawet zmiana koloru. Oryginalnie jest to szary kredens, ale dalej całą paletę kolorów RAL, aby wybrać swój ulubiony kolor.

 

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353


fot. Meblarnia.com.pl