loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
SZARY KREDENS BART 2D.SZ.
SZARY KREDENS BART 2D.SZ.
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:4387,00 PLN
  • Opis produktu

szary kredens

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 210 cm
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.Prosty szary kredens, stworzony do pomieszczeń, w których często są dokonywane zmiany aranżacyjne. Jeśli twoje mieszkanie stanowi pole starcia pomiędzy stylem skandynawskim a prowansalskim, kredens z witryną bez wyraźnych elementów dekoracyjnych powinien przetrwać każde stylowe zamieszanie.


Bart to polecany przez nas kredens do salonu lub jadalni. Jest on doceniany w pomieszczeniach, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca by komfortowo postawić kredens w jadalni, bez ryzyka zawadzania otwartych drzwiczek o plecy siedzących przy stole gości. Rozwiązaniem jest kredens z przesuwnymi frontami. Mebel może być postawiony w małej jadalni, a nawet kuchni, która często ma kształt wąskiego prostokąta.


W górnej części kredensu znajduje się witryna z dwiema półkami. W centralnej umieszczono trzy szuflady. Dolna część kredensu została zaplanowana jako strefa przechowywania suchych produktów lub zastawy. Podobnie jak witryna, dolne szafki mają przesuwne fronty, z zamontowanymi wpuszczanymi uchwytami.


Nad komfortem użytkowania szarego kredensu czuwają nowoczesne rozwiązania. W witrynie zamontowano zawiasy cichy domyk, a w szufladach prowadnice na pełen wysuw. Lekkości bryle dodają niewielkie nóżki.


Sam mebel nie udaje wyszukanego – ujmuje jednak prostotą i funkcjonalnością. Spodoba się miłośnikom wnętrz w minimalistycznym stylu. Aby kredens z witryną idealnie pasował do wnętrza, proponujemy korektę jego wymiarów, jak i elementów stylistycznych: uchwyty, rodzaj frezowania na frontach oraz kolor mebla.

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl