loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
SZARY KREDENS BART 3D.J.
SZARY KREDENS BART 3D.J.
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 55 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:4618,00 PLN
  • Opis produktu

kredensy do salonu

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 180 cm

Głębokość: 50 cm

Wysokość: 210 cm

Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Najlepsze kredensy do salonu powinny być dopasowanie wymiarami do wnętrza. Jeśli pomieszczenie jest duże, najlepiej wstawić meble o większych gabarytach, aby nie wpaść w pułapkę zagracenia przestrzeni drobnymi meblami.

 

Kredens do salonu Bart został zaprojektowany z myślą o większych pomieszczeniach oraz samodzielnej aranżacji na jednej ścianie. Jego budowa jest klasyczna: w górnej części znajduje się witryna z dwiema półkami. Trzy przesuwne fronty są praktyczne – nie ograniczają przestrzeni podczas ich otwierania. Poniżej witryny znajduje się mały blat, który jest jednocześnie granicą pomiędzy strefą ekspozycyjną szarego kredensu, a przechowania.


Trzy szuflady o prostych, niefrezowanych frontach, mają wpuszczane uchwyty oraz zamontowane prowadnice na pełen wysuw – nowoczesne rozwiązania żegnają zacinające się szuflady.


W dolnej części kredensu do salonu umieszczono trzy szafki. I one mają przesuwne fronty oraz wpuszczane uchwyty. W celu podniesienia walorów dekoracyjnych kredensu, przesuwne fronty są frezowane.


Kredens jest duży, wyraźnie widoczny w pomieszczeniu. Aby ułatwić jego aranżację, w prezentowanej wersji próżno szukać charakterystycznych cech dla stylu skandynawskiego czy prowansalskiego. Dlatego szary kredens czuje się w każdej stylizacji.

 

Proponujemy podkreślenie stylu mebla poprzez dobranie nowych uchwytów witryny, szuflad czy szafek. Dodatkowo możemy wzbogacić mebel o elementy dekoracyjne, np. frezowane plecy witryny, które tworzą imitację desek, nowy wygląd drzwiczek dolnych szafek, czy całkowita zmiana koloru.

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl