loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KREDENS KUCHENNY W STYLU RETRO
KREDENS KUCHENNY W STYLU RETRO
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 70 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:5093,00 PLN
  • Opis produktu

kredens kuchenny retro

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 110 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 220 cm

Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Kredens kuchenny retro w ciekawej formie. Rzadko spotykany w całości zabudowany model kredensu, który po zamknięciu przypomina wyglądem szafę. Takie rozwiązanie jest polecane do przechowywania produktów bez dostępu światła oraz w małych pomieszczeniach, w których otwarte półki i ułożone na nich przedmioty dodatkowo zagracają przestrzeń. Poza tym kredens retro, zabudowany od frontu, jest prosty w zachowaniu czystości. Łatwiej czyścić gładkie fronty niż wycierać półki z kurzu.

 

Z uwagi na konstrukcję, dekoracyjność kredensu kuchennego jest ograniczona. W projekcie sięgnięto po oryginalne rozwiązanie, ciemne zawiasy w stylu retro. Dodatkowo zastosowano szerokie obramowania na frontach, które nawiązują do boazerii angielskiej.

 

Zwieńczeniem jest wysoki dolny oraz górny cokół, który dodatkowo jest ozdobnie frezowany.

 

Kredens kuchenny retro podlega modyfikacji w ramach obranego stylu. Istnieje możliwość zmiany wymiarów mebla oraz rodzaju frezowania. Ciekawą modyfikacją jest wybór innego koloru z palety RAL – może powstać przykuwający uwagę czarny kredens.  

  

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl