Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 60 dni roboczych
3318,00 PLN
z 0 dostępnych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
Oblicz ratę

konsola skandynawska

Specyfikacja techniczna:
szerokość: 150 cm
głębokość: 40 cm
wysokość: 85 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.




Drewniana konsola to nadal niedoceniany mebel, a ogrom uroku, klasy i stylu. Konsola może służyć za przyścienny stolik, na którym znajdzie się miejsce na rodzinne zdjęcia, sentymentalne bibeloty czy świeże kwiaty w wazonie po babci. Konsola do przedpokoju to dobry pomocnik, gdyż rozwiązuje problem notorycznie ginących kluczy i dokumentów.


Jasmin to konsola w stylu prowansalskim. Akcent ten jest widoczny w toczonych nóżkach, które wyróżniają dekoracyjnie mebel na tle ściany. W przeciwieństwie do typowej konsoli, model ten ma dwie półki, co pozwala na efektywne wykorzystanie miejsca.


Dębowy, solidny blat, o ciepłym wybarwieniu, wprowadza domową atmosferę do wnętrza. W ramach modyfikacji mebla dajemy wybór wybarwienia blatu. Nogi konsoli są wykonane z drewna bukowego.

Pomimo lekkich, toczonych nóżek, sama konsola jest ciężka, co dodatkowo jest podkreślone solidną, dolną półką, z wysokim cokołem. Warta zauważenia jest długość mebla: to długa konsola, ma 150 cm szerokości.


Poza wyborem wybarwienia blatu, dajemy możliwość zmiany wymiarów, rodzaju frezowania dolnego cokołu oraz samego koloru konsoli.



Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl