loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁE ŁÓŻKO W STYLU PROWANSALSKIM ELIZA
BIAŁE ŁÓŻKO W STYLU PROWANSALSKIM ELIZA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:1936,00 PLN
  • Opis produktu

Łóżko Eliza - styl prowansalski

Specyfikacja techniczna:

Długość wewnętrzna pod materac: 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 cm
Długość zewnętrzna: długość materaca + 12 cm
Szerokość zewnętrzna: szerokość materaca + 12 cm
Wysokość wezgłowia: 125 cm
Wysokość szczytu (przód): 60 cm
Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.


Białe łóżko w stylu prowansalskim Eliza z wysokim zagłówkiem i dekoracyjnie wyciętym szczytem.

Łóżko Eliza to kwintesencja stylu prowansalskiego w jego bardziej dekoracyjnej, kobiecej wersji. Model przyciąga uwagę swoim niezwykłym urokiem i dziewczęcym wdziękiem, dzięki którym jest dedykowany przytulnym sypialniom w jasnych, pastelowych barwach. Szczyt i wezgłowie łóżka nie mają regularnej formy czworokątów, ale są urozmaicone płynnymi, wyokrąglonymi wycięciami w miejscu górnych narożników. Powierzchnia zewnętrzna obu płyt dodatkowo została udekorowana rowkiem o kształcie podkreślającym ich profil. Pięknym dopełnieniem całości są ozdobnie toczone filarki, które pełnią zarówno funkcję nóg łóżka, jak i utrzymują zagłówek i tylną ściankę. Eliza to nie tylko komfortowy mebel, ale też piękny, pełen romantyzmu i bardzo wdzięczny element dekoracyjny sypialni, dzięki któremu wnętrze nabiera typowej dla kobiecych sypialni delikatności. To prawdziwy urok mebli prowansalskich podkreślony stylowymi dekoracjami i lekką, wyszukaną formą.


Nasze białe meble do sypialni są personalizowane, zatem istnieje możliwość modyfikacji wymiarów oraz wykończenia tego modelu. Jeśli preferujemy białe łóżko na wysokich nogach, możemy zmienić wysokość nóżek. Podobnym zmianom podlega szczyt oraz wezgłowie. Choć tradycyjne łóżko w stylu prowansalskim jest białe, możemy wybrać dowolny kolor z palety RAl, i stworzyć np. szare łóżko lub czarne.


Do białego łóżka Eliza oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:
www.janpol.pl

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl