loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KREDENS ANTON
KREDENS ANTON
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:4729,00 PLN
  • Opis produktu

Kredens kuchenny wiejski Anton

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 200 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 220 cm
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.Klasyczny, biały kredens kuchenny wiejski, którego stylistyka dobrze dostosuje się zarówno do kuchni w stylu skandynawskim, prowansalskim, jak i angielskim. Duży, solidnie wykonany kredens kuchenny charakteryzuje się typową budową, jaka była spotykana w ubiegłowiecznych kredensach.


W górnej części znajduje się witryna: dwie podłużne oraz środkowa – mniejsza. Tył witryny ma podłużnie frezowane linie, które imitują starodawną konstrukcję z desek.


W centralnej części kredensu wiejskiego znajduje się wnęka, który może posłużyć jako blat roboczy, mały barek, lub otwarte miejsce na książki kucharskie.


W dolnej części znalazło się kilka szafek, w których można przechowywać zastawę lub produkty suche. Wewnątrz szafek półki mają regulowaną wysokość, a zamontowane zawiasy są z cichym domykiem (są również w witrynie) gwarantują długie użytkowanie kredensu bez trzaskania i ryzyka uszkodzenia lakieru. W szufladach zamontowano prowadnice na pełen wysuw, aby i one były komfortowo użytkowane.


Elementy stylistyczne są ograniczone. Zależało nam, aby kredens kuchenny wiejski był przyjazny wnętrzu, tzn. nie narzucał wyraźnie stylistyki pozostałym elementom wyposażenia. Ograniczyliśmy się do klasycznych obramowań szafek oraz prostych uchwytów. Nie zapomnieliśmy o wysokim, dekoracyjnym, górnym cokole, który jest charakterystyczny dla stylizowanych mebli kuchennych.


Dajemy możliwość wzbogacenia stylu kredensu poprzez wybór nowych uchwytów, rodzaju frezowania na drzwiczkach, zmianę koloru, a nawet wzbogaceniu kredensu o elementy drewniane (np. drewniany blat czy półki w witrynie)Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353