loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KREDENS DO JADALNI ANTON 7 SZT. 4D.
KREDENS DO JADALNI ANTON 7 SZT. 4D.
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2

KUP TERAZ!
Cena:4729,00 PLN
  • Opis produktu

kredens do jadalni

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 210 cm
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.Imponujący, klasyczny kredens do jadani, łatwy w adaptacji do różnych stylów wnętrzarskich. Biały kredens powstał w myślą o wnętrzach, którego domownicy lubią zmieniać aranżację. Mebel ma elementy wspólne zarówno z meblami w stylu skandynawskim, prowansalskim, jak i angielskim. Dodatkowo dajemy możliwość podkreślenia stylistyki białego kredensu poprzez samodzielnie modyfikacje.Kredens jest duży, 180 cm szerokości, dlatego sugerowane jest umieszczenie go samodzielnie, bez towarzystwa innych mebli. W górnej części znajdują się dwie małe witryny, a pośrodku nich – otwarte półki. Aby zwiększyć dekoracyjność półek i witryny, tył został dodatkowo podłużnie frezowany, co stworzyło imitację desek. Półki najczęściej są aranżowane książkami, a wnęka traktowana jako podręczny blat roboczy.W dolnej części zaplanowano strefę przechowywania. Składa się na nią szereg szuflad, w tym trzy szerokie, oraz dwie szafki z regulowanymi półkami.


Aby urozmaicić wygląd szafek i szuflad, zastosowano dwa rodzaje uchwytów meblowych oraz dodatkowe frezowania frontów.


Biały kredens do jadalni, mimo iż jest stylizowany na ubiegłowieczne meble, ma zamontowane nowoczesne prowadnice na pełen wysuw oraz zawiasy do szafek z cichym domykiem. Rozwiązania te dają dużą przewagę nad starymi kredensami, gdyż zapewniają długą i bezawaryjną żywotność mebla.


Mimo iż najczęściej wstawiany jest kredens do jadalni, klienci aranżują go również w kuchni. Jeśli jest to kuchnia w stylu retro, mebel idealnie się odnajdzie.Aby ułatwić aranżację mebla, proponujemy korektę wymiarów, zamontowanie innych uchwytów meblowych oraz wprowadzenie dodatkowych elementów dekoracyjnych, np. dębowy blat, w tym półki z naturalnego drewna, nowe frezowania szafek, szuflad, oraz całkowicie nowy kolor kredensu.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl