loadingimg

Wczytuję dane...
Wizja i misja firmy

Wizja i misja meblarnia.com


Producent białych mebli

Bo białe meble to również styl życia


Meblarnia to część rodzinnej firmy, której początki sięgają 1947 roku. Wraz ze zmieniającym się światem zmieniała się również nasza firma, ludzie, narzędzia oraz wyroby. Obecnie w firmie znalazło się już trzecie pokolenie stolarzy. Urodzeni pod koniec XX wieku, wnieśli do firmy świeżość w postaci złamania „świętości”, jaką jest wytwarzanie mebli w naturalnym kolorze drewna. W 2013 roku w rodzinnej firmie pojawił się kolor biały, a wraz z nim, meble inspirowane złotymi czasami Europy, w których ludzie otaczali się pięknymi przedmiotami. W pracowni, umiejscowionej na pograniczu Pogórza Wiśnickiego oraz Beskidu Wyspowego, na szczycie sporego wzgórza, zaczęły powstawać meble w stylu prowansalskim, skandynawskim czy angielskim.


Misją Meblarni jest wykonywanie mebli na wymiar marzeń naszych klientów, zgodnie z obraną stylistyką, dzięki czemu każdy mebel jest wyjątkowy, gdyż najczęściej powstaje w jednym egzemplarzu.


Nasz zespół składa się z doświadczonych stolarzy, którzy nierzadko uczyli się zawodu w naszej pracowni, by później zostać z nami, doskonaląc swoje umiejętności. Możemy zawsze na siebie liczyć. Na dobre i na złe. Ich pracę wspiera projektant oraz pracownicy biurowi, dzięki którym możemy nasze meble dostarczyć w każdy zakątek Polski.


Rozwój firmy gwarantują nasi klienci, którzy codziennie dostarczają nam wyzwań w postaci realizacji unikalnych projektów mebli. Wspieramy ich na każdym etapie: doradzając rodzaj mebla, jego wymiar, kształt czy elementy dekoracyjne.


Chcemy więcej i możemy więcej, dlatego równolegle skupiamy się na popularyzacji aranżacji wnętrz w stylu prowansalskim czy skandynawskim poprzez stworzenie na naszej stronie internetowej merytorycznego i inspirującego centrum wiedzy o pięknych, jasnych wnętrzach. Bo białe meble często są początkiem zmian w naszym życiu.