Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Projekt wnętrza oraz zdjęcie zrealizowane przez: SHOKO DESIGN, cały projekt do obejrzenia:

http://www.shokodesign.com/projekty.html

Kredens do jadalni w stylu skandynawskim

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 140 cm

Głębokość: 50 cm

Wysokość: 210 cm

Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Biały kredens o ciekawej, niespotykanej formie. Duża, imponująca bryła, zabudowana, pozbawiona wykwintnych, wyszukanych dekoracji, w której kompozycji wyróżnia się ciekawe i zarazem nietypowe rozwiązanie, jaką są przeszklone szafeczki z otwieranymi do góry drzwiczkami. Nietypowość tych szafek sprowadza się do usytuowania drzwiczek pod kątem do podłoża, dzięki czemu stanowią płynne przejście od węższej górnej witryny do szerszego zabudowanego dołu. Kredens składa się z trzech pionowych kolumn, jakie tworzą drzwiczki przeszklonej witryny, wspominana szafka z ukośnymi drzwiczkami oraz dolna, zabudowana część.

 

W górnej części witryna składa się z dwóch przeszklonych szafek. Plecy witryn są podłużnie frezowane, tworząc imitację desek. Na strefę przechowywania składają się dwie szafki oraz kolumna z trzema szufladami. Aby zwiększyć komfort użytkowania szafek, szuflad oraz witryny, zamontowano nowoczesne rozwiązania w postaci prowadnic na pełen wysuw oraz zawiasów cichy domyk.

 

Dolny, wysoki cokół, jest lekko podcinany, natomiast listwa wieńcząca kredens – bogato frezowana.

 

Modyfikacja kredensu jest ograniczona jego zamkniętą konstrukcją. Zmiany obejmują wymiary, rodzaj frezowania frontów, uchwyty meblowe oraz kolor mebla.    

 

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl