Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

komoda do jadalni

Specyfikacja techniczna:
szerokość: 106 cm
wysokość: 87 cm
głębokość: 49 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.


Piękna komoda w stylu angielskim, polecana nie tylko do jadalni. Mebel wyraźnie nawiązuje do przeszłości, dawnych dworków i pensjonatów, poprzez ozdobnie podcięty dolny cokół.


Centralną częścią komodą są dwie szafki, o frontach przypominających klasyczną boazerię angielską. W środku szafek znajdują się regulowane półki. W górnej części komody mieszczą się dwie szuflady, o delikatnie frezowanych frontach. Zarówno szafki, jak i szuflady mają zamontowane klasyczne gałki. Blat komody jest lity, dębowy.

Mimo iż komoda angielska nawiązuje wyglądem do przeszłości, jej elementy wykończeniowe są nowoczesne. Szafki mają zamontowane zawiasy na cichy domyk, a szuflady prowadnice na pełen wysuw.


Mebel w pierwotnym wyglądzie oraz wymiarach podlega modyfikacji. Jego rozmiary można dostosować do potrzeb pomieszczenia, podobnie jak elementy, które wpływają na styl mebla, tj. uchwyty, wybarwienie blatu oraz sam kolor komody.


Malis to polecana komoda do jadalni. Szuflady przechowają sztućce, a szafki podręczną zastawę, serwetki. Komoda jest również wstawiana do korytarza. Jako samodzielnie stojący mebel przykuwa uwagę i stanowi dobre miejsce na ekspozycję rodzinnych pamiątek.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl