Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
4485,00 PLN
z 0 dostępnych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Konsola dębowa Hermes z szufladami 

Konsola dębowa Hermes wyposażona w praktyczne szuflady pod blatem oraz ozdobne, toczone nogi. Te ostatnie w konsoli stanowią też podstawę mocowania niższej półki zespolonej z nimi za pomocą elementów w kształcie kostek. Drewniana konsola Hermes z trzema szufladami to luksus, tradycyjność i niezwykle naturalne piękno. Barwa oraz usłojenie sprawiają, że jest to mebel unikatowy. Dzięki temu zachowuje swoją naturalną kolorystykę i lekko chropowatą fakturę, pozwalającą poczuć tę charakterystyczną bliskość natury. Trzy szuflady pod blatem wpływają też na funkcjonalność dębowej konsoli, a zarówno one, jak i sam kształt modelu pozwalają na jego znacznie szersze wykorzystanie, również w charakterze stołu. To piękny model zarówno do wnętrz prowansalskich, jak i do aranżacji w stylu rustykalnym, wzbogaconych kolorowymi tkaninami i koszami z wikliny.

Właściwości oraz estetyczne walory drewna dębowego sprawiają, że cieszy się on wielką popularnością. Dzięki wypracowanym przez lata metodą obróbki w firmie ,,Meblarnia.com.pl'' nasi klienci otrzymują produkt ekologiczny. 


Wymiary konsoli dębowej Hermes:

Szerokość: 150 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 80 cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar. 

Materiał : drewno dębowe + fornir dębowy

Możliwość wyboru gałek lub innych uchwytów do szuflad w szerokiej gamie kolorystycznej: czarne, srebrne postarzane, srebrne chromowane, złote postarzane, złote chromowane. 


MEBEL DOSTARCZANY JEST W CAŁOŚCI, NIE WYMAGA DODATKOWEGO SKŁADANIA.
KOSZT DOSTARCZENIA MEBLA SAMOCHODEM FIRMOWYM - 150 zł.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel.734 694 353