loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
SZARY KREDENS BART 2D.
SZARY KREDENS BART 2D.
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:4181,00 PLN
  • Opis produktu

Szary kredens z witryną Bart

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 130 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 210 cm
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Prosty szary kredens w stylu skandynawskim Bart – esencja praktycznego stylu krajów skandynawskich. Mebel to również kredens z witryną, praktyczne rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń.


W górnej części szarego kredensu znajduje się witryna z dwiema półkami. Aby zwiększyć dekoracyjność tej strefy, witryna ma podłużnie frezowane plecy, które imitują wyglądem konstrukcję z desek.
Strefę ekspozycyjną od przechowania oddziela wąska listwa.


W dolnej części kredensu znajdują się dwie szuflady oraz dwie szafki, z wpuszczanymi uchwytami.


Zarówno fronty witryny jak i szafek mają przesuwne drzwi. Rozwiązania to zmniejsza przestrzeń użytkową mebla oraz ułatwia umieszczenie kredensu w małym pomieszczeniu.


Prosty styl szarego kredensu z witryną jest podkreślony równie prostym, dolnym cokołem.


Mebel stanowi dobre tło do ekspozycji kolekcji porcelany oraz kolorowego szkła. Jeśli będzie to kredens do jadalni, docenimy przesuwne drzwi, które nie będą zahaczać o krzesła postawione w pobliżu czy plecy siedzących gości. W kuchni kredens będzie dobrym pomocnikiem. Jego funkcjonalność jest wzmocniona zamontowanymi prowadnicami na pełen wysuw oraz zawiasami cichy domyk.


Modyfikacja szarego kredensu z witryną jest możliwa: aby mebel idealnie pasował do wnętrza, proponujemy korektę wymiarów, zmianę uchwytów, rodzaju frezowania na frontach szafek, szuflad, jak i samego koloru.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl