loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
SZARE ŁÓŻKO DO SYPIALNI  Z SZUFLADAMI SUZI
SZARE ŁÓŻKO DO SYPIALNI Z SZUFLADAMI SUZI
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 70 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2235,00 PLN
  • Opis produktu

Łóżko sypialniane z szufladami Suzi

Specyfikacja techniczna:
Szerokość wewnętrzna pod materac: 120, 140, 160, 180, 200 cm
Długość zewnętrzna: długość materaca + 12 cm
Szerokość zewnętrzna: szerokość materaca + 15 cm
Wysokość wezgłowia: 110 cm
Wysokość szczytu (przód): 41 cm
Wysokość boku: 40 cm
Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.


Stylowe łóżko sypialniane niekoniecznie musi być w białym kolorze. Kiedy pomysł na biel w sypialni nie jest podzielany przez domowników, rozsądnym rozwiązaniem jest szare łóżko, którego stonowany kolor powinien wszystkich zadowolić. Szara rama łóżka, dopasowana wymiarami do szerokości materaca, jest zabudowana od dołu dwiema szufladami, które pomieszczą pościel oraz koce. Niski szczyt łóżka jest z przodu zabudowany litą płytą, która jest frezowana poprzecznymi żłobieniami, będącymi imitacją desek. Wezgłowie łóżka jest wysokie, również lite, z imitacją desek. Wiele osób preferuje łóżko z wysokim zagłówkiem, gdyż ułatwia utrzymanie w czystości ściany. Samo łóżko z szufladami jest praktyczne i pozwala na dużą oszczędność miejsca w sypialni.


Styl łóżka nie wskazuje jednoznacznie na inspirację stylem skandynawskim, jednakże szare łóżko z szufladami ma dość oszczędną formę, brak zdobień, przez co mebel może się odnaleźć w sypialni w stylu skandynawskim. Z drugiej strony, dzięki możliwość wyboru koloru, stylizacja jako łóżko ecru sprawdzi się w prowansalskim stylu.


Łóżko do sypialni z szufladami Suzi, jak każdy produkt z naszej oferty, to łóżko na wymiar, dlatego w trakcie realizacji zamówienia istnieje możliwość modyfikacji wymiarów bryły mebla. Wśród wymiarów najczęściej jest wybierane łóżko sypialniane 200x220. 

Modyfikacja może dotyczyć wysokość szczytów łóżka (przód i wezgłowie), forma frezowania, rodzaj cokołu na szczycie, czy kolor łóżka. W ramach modyfikacji możemy stworzyć np. łóżko z niskim zagłówkiem, z gładkimi szczytami czy łóżko czarne.

Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:
www.janpol.pl

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl