Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

Szafka RTV w stylu prowansalskim Vanil 5SZ. 

Biała szafka RTV Vanil to piękny mebel w stylu prowansalskim idealny do eksponowania w centralnym punkcie pokoju. O jego unikalności i wyjątkowym uroku świadczy piękne wyprofilowanie dolnej krawędzi podstawy, która dodatkowo - dzięki swojej masywności - przyciąga uwagę dominując w otoczeniu. Ten szczególny charakter nie oznacza jednak dużych rozmiarów szafki, bowiem mieści ona we wnętrzu zaledwie jedną dużą szufladę z położoną nad nią wnęką oraz cztery mniejsze szuflady o prostokątnych frontach, usytuowane parami po bokach. Typowy dla mebli prowansalskich jest mariaż białego designu z naturalnym drewnianym blatem, a także charakterystyczne, trójwymiarowe wykończenia frontów szuflad i metalowe uchwyty. Pomimo pozornego ciężaru i prostoty szafka RTV Vanil jak i inne meble francuskie prowansalskie ma w sobie wiele wdzięku, jaki zawdzięcza falującej linii dołu, przypominającej wdzięczne falbanki dziewczęcych sukienek, lub stylowe, bogate narzuty i obrusy. To nie tylko mebel praktyczny, ale również niezwykle dekoracyjny i pełen nostalgicznej aury przeszłości.

WYMIARY:

1. RTV MAŁA Z BLATEM KLEJONYM Z DŁUGICH LISTEW- CENA 3599,00 ZŁ

Szerokość: 160 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 50 cm


2. RTV ŚREDNIA Z BLATEM KLEJONYM Z DŁUGICH LISTEW- CENA 3681,00 ZŁ

Szerokość: 180 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 50 cm


3. RTV DUŻA Z BLATEM KLEJONYM Z DŁUGICH LISTEW- CENA 3893,00 ZŁ

Szerokość: 200 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 50 cm


Szafka RTV jest w ciepłym odcieniu bieli RAL 9010. Blat komody jest lity, dębowy, w naturalnym kolorze lakier bezbarwny. Na życzenie klienta wysyłam próbki 3 kolorów białego, próbkę koloru ecru oraz próbki wybarwień dla elementów dębowych. 

W ofercie posiadamy również do wyboru inne bryły tego systemu.


Dostępne kolory: ecru, szary.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru uchwytów.


MEBEL DOSTARCZANY JEST W CAŁOŚCI, NIE WYMAGA DODATKOWEGO SKŁADANIA.
KOSZT DOSTARCZENIA MEBLA SAMOCHODEM FIRMOWYM - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

biuro@meblarnia.com.pl
fot. Meblarnia.com.pl