loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁE ŁÓŻKO TED
BIAŁE ŁÓŻKO TED
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 70 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2235,00 PLN
  • Opis produktu

łóżko do sypialni białe

Specyfikacja techniczna:

Szerokość wewnętrzna pod materac: 120, 140, 160, 180, 200 cm

Długość zewnętrzna: długość materaca + 13 cm

Szerokość zewnętrzna: szerokość materaca + 13 cm

Wysokość wezgłowia: 110 cm

Wysokość szczytu (przód): 70 cm

Wysokość boku: 36 cm

Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.


Ted to łóżko sypialniane polecane do aranżacji w klasycznym stylu. Prosta bryła mebla, na niewysokich nóżkach, sprawdzi się nie tylko w pokoju dorosłych. Model ten jest równie często wybierany jako łóżko dla dziecka, którego styl łatwo dostosowuje się do zmian aranżacyjny pokoju dorastającej córki czy syna.

 

Jest to również lubiane łóżko z wysokim zagłówkiem (110 cm), dodatkowo dające możliwość zmian w jego wyglądzie na etapie składania zamówienia. Modyfikacji podlega np. biała rama łóżka, której wymiary są dostosowane do materaca. Najbardziej popularne jest m.in. łóżko sypialniane 200x220 oraz łóżko białe 90, wybierane do pokoju dziecięcego. Mniej popularne życzenia są związane z wysokością nóżek łóżka. Niektóre osoby preferują łóżko na wysokich nóżkach, którego wysokość ułatwia wstawanie czy sprzątanie.

 

Jeśli meble do sypialni są planowane w innym kolorze niż białym, dajemy możliwość wyboru koloru łóżka wg palety RAL, również w niestandardowych kolorach. Z ciekawych realizacji możemy polecić łóżko szare, czarne lub ecru.

 

Stylistyka łóżka, poza klasycznymi aranżacjami, sprawdzi się również w sypialni w stylu angielskim czy skandynawskim.  Polecamy ten model - jest uniwersalny i piękny.

 

 

Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:

www.janpol.pl

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl