loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁE ŁÓŻKO JOZEFIN
BIAŁE ŁÓŻKO JOZEFIN
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 70 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2235,00 PLN
  • Opis produktu

łóżko sypialniane białe

Specyfikacja techniczna:

Szerokość wewnętrzna pod materac: 120, 140, 160, 180, 200 cm
Długość zewnętrzna: długość materaca + 10 cm
Szerokość zewnętrzna: szerokość materaca + 11 cm
Wysokość wezgłowia: 90 cm
Wysokość szczytu (przód): 69 cm
Wysokość boku: 36 cm
Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.Jeśli nie możemy się zdecydować w jakim stylu urządzić sypialnię, lub przewidujemy częste aranżacyjne zmiany, białe łóżko Jozefin jest sprawdzonym modelem, który sprawdzi się w każdej aranżacji. Klasyczny wygląd łóżka odnajdzie się zarówno w sypialni w stylu skandynawskim, jak i angielskim. Mebel cechuje symetria, widoczna poprzez spójny wygląd szczytu i wezgłowia, nawiązujący do klasycznej boazerii angielskiej. Łóżko z wysokim zagłówkiem tworzy ramę, spójną z nieco niższym szczytem. Wysoki cokół szczytu i wezgłowia optycznie obciąża bryłę łóżka, w przeciwieństwie do górnych, lekkich listew szczytów.
Biała rama łóżka jest dostosowana wymiarami do materaca. Wśród najbardziej popularnych modeli jest m.in. łóżko sypialniane 200x220 oraz łóżko białe 90.

Model ten jest również wybierany do pokoju dziecięcego. Rodzice, którzy chcą, aby białe łóżko dla dziewczynki służyło długo, decydują się na meble do sypialni z oferty dla dorosłych, wybierając łóżko o mniejszych wymiarach. Jeśli ma to być łóżko dla chłopca, lub biały kolor nie jest wymarzony dla dziecka czy dorosłego, dajemy możliwość wyboru każdego kolory z paletu RAL, tworząc szare łóżko czy w kolorze ecru.


Zmiany, które mogą objąć łóżko sypialniane, dotyczą również frezowania na szczytach łóżka. W zamian za nawiązania do angielskiej boazerii, możemy stworzyć imitację desek. Interesującym akcentem może być również pozostawienie listew na szczytach łóżka w naturalnym kolorze.

Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:
www.janpol.pl

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. meblarnia.com.pl