loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁE ŁÓŻKO ALIS
BIAŁE ŁÓŻKO ALIS
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 70 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2235,00 PLN
  • Opis produktu

łóżko w stylu angielskim

Specyfikacja techniczna:
Szerokość wewnętrzna pod materac: 120, 140, 160, 180, 200 cm
Długość zewnętrzna: długość materaca + 14 cm
Szerokość zewnętrzna: szerokość materaca + 13 cm
Wysokość wezgłowia: 120 cm
Wysokość szczytu (przód): 55 cm
Wysokość boku: 36 cm
Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.Alis to białe łóżko w stylu angielskim, z wysokim zagłówkiem, inspirowanym boazerią angielską. To piękne łóżko sypialniane ma klasyczną formą starodawnego, drewnianego mebla, które było widziane w domach naszych dziadków.


We współczesnej formie łóżko sypialniane jest pokryte ekologicznym lakierem, o matowym wykończeniu, dostępnym w wielu kolorach. Prezentowany model oryginalnie jest biały, ale istnieje możliwość realizacji mebla w innych kolorach. Alis równie dobrze prezentuje się jako łóżko ecru lub szare – szczególnie lubiany w małżeńskich sypialniach. 

Biała rama jest dostosowana wymiarami do materaca. Jest to łóżko na wymiar, dlatego dajemy duże możliwości modyfikacji wielkości mebla. Najbardziej popularnym modelem jest łóżko sypialniane 200x220 cm.


Zmiany aranżacyjne mogą obejmować, poza kolorem i wielkością białej ramy, również wysokość szczytu, wezgłowia, oraz formę frezowania. Choć rosnącą popularnością cieszy się łóżko z wysokim zagłówkiem, jego wysokość w finalnym produkcie może być zmieniona, a wykończenie obejmować np. zamiana białej listwy na naturalny kolor.


We wnętrzach w angielskim stylu często pojawia się angielska boazeria. Nasze białe łóżko czerpie z tego motywu, z widocznym nawiązaniem na szczycie i wezgłowiu łóżka.

Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:
www.janpol.pl

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl