loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
EKSKLUZYWNY KREDENS NORTH VINTAGE
EKSKLUZYWNY KREDENS NORTH VINTAGE
EKSKLUZYWNY KREDENS NORTH VINTAGE
EKSKLUZYWNY KREDENS NORTH VINTAGE
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:4395,00 PLN
  • Opis produktu

kredens w stylu vintage

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 145 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 220 cm
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.Ekskluzywny kredens w stylu vintage, niezwykle dekoracyjny i praktyczny – dla wielbicieli mebli z dużą ilością schowków i szufladek.


Nasz biały kredens został zaprojektowany z myślą o łatwym przechowaniu drobnych przedmiotów, nie tylko przyborów kuchennych, ale również kolekcji. Nagromadzenie tylu szufladek oraz szafek naturalnie popchnęło nas ku stworzeniu kredensu w stylu vintage.


W górnej części mebla znajdują się przeszklone szafki: dwie podłużne witryny oraz dwie mniejsze, umieszczone na górze. W wąskich witrynach bardzo dobrze eksponują się pojedyncze przedmioty. Aby zwiększyć dekoracyjność witryny, zastosowano podłużne frezowania na tył witryn, które stwarzają imitację desek. Uzupełnieniem witryn jest są małe szufladki oraz dwie większe, umieszczone pod podłużnymi witrynami. W centralnej części znajduje się wnęka. Tradycyjnie była ona wykorzystywana jako blat roboczy, ale obecnie jest ona traktowana jako element ekspozycyjny.


Na dolną część kredensu w stylu vintage składają się szufladki oraz szafki. Szafki mają zamontowane nowoczesne zawiasy na cichy domyk (witryny również) oraz regulowane półki. Nowoczesne rozwiązania zastosowano również w szufladach – prowadnice na pełen wysuw.


Urozmaicony wygląd kredensu został podkreślony uchwytami meblowymi w kontrastowym, ciemnym kolorze.Mebel przykuwa uwagę, dlatego sugerujemy umieszczenie go na ścianie bez towarzystwa innych mebli. W celu otrzymanie spójnej stylizacji, proponujemy nie tylko korektę wymiarów kredensu, ale również dobór innych uchwytów meblowych, rodzaju frezowania na drzwiczkach, włączenie elementów drewnianych, a nawet zmianę koloru.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl