loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KONSOLA MARINA
KONSOLA MARINA
KONSOLA MARINA
KONSOLA MARINA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2065,00 PLN
  • Opis produktu

stolik konsola do przedpokoju

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 85 cm
Głębokość: 36  cm
Wysokość: 105 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Prosta konsola do przedpokoju, która urzeka naiwną konstrukcją, ale sprawdzoną w aranżacjach w stylu skandynawskim oraz retro. Blat konsoli jest dębowy. Z przodu konsoli umieszczono 6 małych szuflad. Frezowane fronty oraz minimalistyczne uchwyty to elementy charakterystyczne dla skandynawskich mebli, ale równoważy ją klasyczna konstrukcja konsoli. Charakterystycznym elementem typowej konsoli jest pojedyncza półka, umieszczona na dole. Stanowi ona stabilizację dla nóg mebla oraz miejsca ekspozycji elementów dekoracyjnych.


Konsola stolik w stylu skandynawskim nie tylko jest wstawiana do przedpokoju. Dobrze odnajduje się w salonie czy pokoju. Mebel jest traktowany jako stolik kawowy oraz podręczny barek, który po zakończeniu przyjęcia można łatwo odstawić do korytarza lub umieścić za plecami sofy.


Modyfikacja mebla obejmuje kilka elementów, w tym wybarwienie blatu. Poprzez zmianę szerokości można powstać mała konsola do przedpokoju. Istnieje możliwość dołączenia dodatkowej półki, zmiany uchwytów meblowych, a nawet samego koloru.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl